Wizualizacja elewacji

Elewacja jest zewnętrzną reprezentacyjną warstwą budynku, dlatego wizualizacja elewacji jest bardzo przydatna przy podejmowaniu decyzji o docelowym jej wyglądzie. Wygląd zewnętrzny budynku to nie jedyna funkcja, jaką spełnia elewacja. Najważniejszą jej funkcją jest z pewnością zabezpieczenie budynku przed uszkodzeniami oraz zapewnienie właściwej izolacji cieplnej wewnątrz obiektu. Dokonując wyboru o rodzaju elewacji należy przeanalizować dostępne rozwiązania i dobrać najlepsze dla danego budynku. Bardzo popularne i praktyczne są elewacje wentylowane, które prezentują się nowocześnie i wyróżniają się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi, zapewniając jednocześnie dobrą wentylację.

Wizualizacja elewacji Twojego budynku

Wybierając wykonawcę warto dowiedzieć się czy wizualizacja elewacji zostanie przedstawiona przed rozpoczęciem prac, dzięki temu jeszcze przed ostateczną decyzją będziesz wiedzieć jak Twój budynek będzie wyglądał po zamontowaniu kasetonów elewacyjnych. Daje Ci to też pole manewru do wprowadzenia zmian w wyglądzie, np. w kolorystyce czy też ułożeniu kasetonów elewacyjnych. Możesz wybrać dowolne ułożenie oraz dowolny kolor kasetonów z palety barw RAL. Mówiąc o obiekcie firmowym, na który projektujemy elewację, stanowi on wizytówkę firmy, dlatego warto dobrze przemyśleć chociażby kolorystykę i styl.

Nowoczesne elewacje wentylowane

System elewacji jaki wybierzesz determinuje jego funkcjonalność, a co za tym idzie poza wyglądem wpływa na komfort i warunki uzyskane wewnątrz budynku i pomieszczeń. Wizualizacja elewacji pozwoli Ci zobaczyć jak Twój budynek będzie wyglądał, pamiętaj jednak, że ważniejszy jest wybór odpowiedniego rozwiązania. Bardzo popularne są tzw. elewacje wentylowane, a czym się wyróżniają? Z pewnością tym, że zapewniają potocznie mówiąc „oddychanie ścian” a co za tym idzie doskonałą wentylację i jednocześnie termoizolację obiektu. Możliwe jest to dzięki pozostawieniu szczeliny wentylacyjnej pomiędzy ścianą budynku a montowanymi kasetonami elewacyjnymi. Zastosowanie warstwy izolacyjnej w połączeniu ze szczeliną ułatwia ogrzanie budynku zimą i zachowanie chłodu latem.

Wizualizacja Elewacji - Nowoczesne Elewacje
Wizualizacja elewacji

WIZUALIZACJA ELEWACJI Z WYKONANIEM – CENY

Wizualizacja elewacji to tylko jeden z etapów powstawania elewacji budynku. Składa się na nie jeszcze wcześniejszy projekt, na podstawie którego powstaje wizualizacja o także wykonanie kasetonów elewacyjnych i montaż. Cena elewacji zależy przede wszystkim od powierzchni ścian oraz od zastosowanych materiałów. Planujesz nową elewację na swój budynek i chcesz wiedzieć ile będzie Cię to kosztować? Wypełnij poniższy formularz, opisz czego potrzebujesz i załącz projekt / rzut budynku jeśli posiadasz, a zwrotnie otrzymasz od nas darmową wycenę.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Powierzchnia

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć rzut budynku, rzut przyziemia, rzut elewacji, mogą to być odręczne szkice, max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – od projektu przez wizualizację, wykonanie i montaż

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu nowoczesnych elewacji z kasetonów stalowych i aluminiowych. Wykonujemy elewacje na nowych budynkach, jak i na tych już istniejących, wymagających odświeżenia czy tez wymiany elewacji. Zajmujemy się głównie obiektami firmowymi, zarówno o małych jak i dużych rozmiarach. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com