Kontenery z płyty obornickiej

Modułowe kontenery z płyty obornickiej

Kontenery z płyty obornickiej to obiekty modułowe, nietrwale związane z podłożem, wykorzystywane w różnych branżach do prowadzenia działalności handlowej i usługowej. Inna nazwa, pod którą można spotkać tego typu obiekty, to między innymi pawilony z płyty obornickiej. Zyskały one bardzo dużą popularność ze względu na swoją elastyczność, szybkość budowy, optymalne koszty, atrakcyjny wygląd, możliwość urządzenia i wyposażenia tak samo, jak obiekty murowane.

Charakterystyka płyty obornickiej

Płyta obornicka, to innymi słowy popularna płyta warstwowa. Jest to materiał złożony z dwóch warstw zewnętrznych, najczęściej wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego oraz rdzenia izolacyjnego między nimi. Warstwy te są połączone ze sobą na stałe, co tworzy konstrukcję o dużej wytrzymałości. W dużej mierze to właśnie od materiału, w którego wykonany jest rdzeń, zależą właściwości płyt.

Rdzeń w płytach obornickich może być wykonany z pianki poliuretanowej, styropianu lub wełny mineralnej. Wszystkie z tych materiałów zapewniają określony poziom izolacji cieplnej i akustycznej. Najbardziej popularne są płyty z pianki poliuretanowej, która jest dobrym izolatorem i dość długo wytrzymuje w razie kontaktu z ogniem. Wełna mineralna poza bardzo dobrymi właściwościami izolacyjnymi wyróżnia się bardzo wysoką ognioodpornością. Styropian zaś jest najtańszy i ma najniższe właściwości izolacyjne spośród wymienionych materiałów. Dzięki tym właściwościom, kontenery z płyty obornickiej mają zapewnioną bardzo dobrą termoizolację i łatwo w nich uzyskać pożądane warunki cieplne oraz wilgotność o każdej porze roku.

Kontenery z płyty obornickiej

KONTENERY Z PŁYTY OBORNICKIEJ – WYCENA

Planujesz postawić kontener z płyty obornickiej dla swojej działalności? Zgłoś się do nas, przeprowadzimy Twoją inwestycję sprawnie i kompleksowo. Zastanawiasz się ile będzie kosztować budowa takiego kontenera? Wypełnij poniższy formularz i napisz jakiego obiektu potrzebujesz, a przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę. Jeśli do końca nie wiesz, jakie rozwiązanie wybrać, niczym się nie martw – skontaktuj się z nami a chętnie dobierzemy razem z Tobą najlepsze rozwiązanie.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Kontenery z płyty obornickiej - Nowoczesne Elewacje

  Zastosowanie kontenerów z płyty obornickiej

  Pawilony i kontenery z płyty obornickiej cieszą się ogromną popularnością i znajdują swoje zastosowanie w każdej branży. Są doceniane zarówno w przypadku prowadzenia działalności handlowej jak i usługowej. Można je postawić stosunkowo szybko, stanowią doskonałą alternatywę dla budynków murowanych, o wiele mniej elastycznych i  droższych.

  Przykłady zastosowania kontenerów z płyty obornickiej:

  • sklepy osiedlowe,
  • sklepy popularnych sieciówek,
  • kioski uliczne,
  • sklepy mięsne,
  • warzywniaki,
  • salony fryzjerskie i kosmetyczne,
  • salony sprzedaży, np. sukien ślubnych, mieszkań, rowerów itp.
  • salony samochodowe,
  • warsztaty,
  • portiernie i stróżówki,
  • restauracje i budki gastronomiczne
  • itp.

  Zastosowanie kontenerów z płyty obornickiej praktycznie nie ma ograniczeń. Można je stosować w każdego rodzaju działalności, wystarczy dostosować rozmiar, aranżację wnętrza i wyposażenie.

  Nowoczesne Elewacje – kontenery z płyty obornickiej to nasza specjalność

  Jesteśmy firma, która specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie obiektów modułowych takich jak kontenery z płyty obornickiej. Stawiamy nasze obiekty dla różnych branż i różnego przeznaczenia. Pomagamy dobrać optymalne rozwiązanie i realizujemy inwestycję kompleksowo. Zaprojektujemy i wykonamy kontener dla Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod nr tel. +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com