Pawilon na kawiarnię

Nowoczesny pawilon na kawiarnię to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą otworzyć własną kawiarnię. Mowa tutaj zarówno o kawiarniach z tzw. „prawdziwego zdarzenia”, czyli z kuchnią, salą dla gości, toaletami itp., ale także o małych ulicznych budkach z kawą, w których oferuje się szybką kawę na wynos. Elastyczność w projektowaniu pawilonów pozwala nam wykonywać duże obiekty, wyposażone we wszystkie niezbędne instalacje, jak również niewielkie budki/kioski z dużym oknem i lada do wydawania napojów.

Usługowy pawilon na kawiarnię

Kawiarnia to miejsce, w którym goście chcą miło spędzić czas, napić się wybornej kawy i zjeść coś słodkiego. Może to też być mała budka z kawą oferująca szybką kawę na wynos dla przechodniów. W każdym z tych przypadków kawiarnię można urządzić w nowoczesnym pawilonie usługowym. Pawilony usługowe to obiekty o modułowej budowie i solidnej stalowej konstrukcji. Dostosowuje się je do indywidualnych potrzeb w zależności od charakteru prowadzonej działalności. Możemy wykonać całkiem spory pawilon na kawiarnię z salą dla gości, jak również małą budkę wyposażoną w duże otwierane okno i ladę do wydawania kawy na wynos. Ściany i dach pawilonów pokrywamy płytami warstwowymi, co zapewnia doskonałą termoizolację obiektu i łatwe uzyskanie komfortu cieplnego w pomieszczeniach zarówno latem jak i zimą.

Pawilon na kawiarnię - Nowoczesne Elewacje
Pawilon na kawiarnię

Zalety pawilonów

Pawilony to uniwersalne obiekty, które projektuje się w oparciu o analizę potrzeb danego biznesu. Dzięki temu mamy dużą elastyczność i możemy wykonać obiekt dokładnie taki, jaki jest potrzebny. Istnieje możliwość dostosowania pawilonu pod względem wymiarów, wyglądu, aranżacji wnętrza w ścianki działowe, wydzielone pomieszczenia, różnego rodzaju instalacje tj. instalacje sanitarne, wentylacyjne, grzewcze. Dotyczy to również całego wyposażenia. Dużą zaletą omawianych pawilonów jest ich mobilność, czyli możliwość przetransportowania w inne miejsca oraz w większości przypadków brak konieczności wykonania fundamentów. Pawilon na kawiarnię można postawić dosłownie wszędzie na płaskiej i utwardzonej powierzchni. Co ważne, czas realizacji pawilonu jest znacznie krótszy niż w przypadku budynków murowanych.

PAWILON NA KAWIARNIĘ – WYCENA

Interesuje Cię prowadzenie nowoczesnej kawiarni, masz już wybrane miejsce i planujesz postawić tam kawiarnię? Zgłoś się do nas, zaprojektujemy i wykonamy ją dla Ciebie! Napisz w poniższym formularzu jak duży pawilon Cię interesuje i jak sobie wyobrażasz jego urządzenie wewnątrz. Chętnie też w oparciu o nasze doświadczenie doradzimy Ci w wyborze optymalnych rozwiązań dla Twojego biznesu.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Zaprojektujemy pawilon na kawiarnię dla Ciebie

  Firma Nowoczesne Elewacje to doświadczony producent nie tylko samych elewacji, ale także pawilonów handlowych i usługowych. Doradzimy i wykonamy pawilon na kawiarnię dostosowany do Twoich potrzeb. Zapewniamy kompleksowa realizację obiektu, od projektu i wizualizacji, przez wykonanie, montaż i wykończenie w miejscu docelowym. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod nr tel. +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com.