Kontener stróżówka

Pod pojęciem kontener stróżówka kryje się między innymi portiernia kontenerowa czy też wydzielony budynek ochrony obiektów. Kontener stróżówka to miejsce pracy dla osób na stanowiskach portiera, stróża czy też pracowników ochrony. Tego typu obiekty usytuowane są zazwyczaj przed wjazdami na teren firm i innych instytucji, przed wejściem do budynków lub też wejściem na osiedle z blokami mieszkalnymi. Biorąc pod uwagę, że przez wiele godzin przebywają w nich ludzie, powinny być odpowiednio zaprojektowane, żeby zapewnić właściwy komfort pracy.

Budowa obiektów typu kontener stróżówka

Kontener stróżówka to innymi słowy kontener modułowy. Najlepiej do tego celu nadają się kontenery z płyt warstwowych. Są to niewielkie obiekty, nietrwale związane z gruntem, dzięki czemu można postawić je w dowolnym miejscu i co więcej w razie potrzeby przenieść w inne miejsce. Tego typu kontener stróżówka jest bardzo elastycznym rozwiązaniem nawet w przypadku czasowej potrzeby eksploatacji obiektu w danym miejscu, np. tylko na czas realizacji jakiejś inwestycji. Budowa obiektów typu kontener stróżówka rozpoczyna się od projektu zgodnego z oczekiwaniami inwestora. Dopiero po akceptacji projektu przechodzimy do produkcji i organizacji wszystkich niezbędnych elementów i budujemy z nich kontenery modułowe.

Kontener stróżówka

W co powinien być wyposażony kontener stróżówka?

Każdy kontener stróżówka wyposaża się z założenia w podobne elementy, ponieważ spełnia on w każdym przypadku podobną funkcję. A mianowicie jest wydzielonym budynkiem przeznaczonym do pracy portiera, stróża czy też ochroniarzy. Nie obędzie się zatem bez biurka wygodnego krzesła, szafek na dokumenty i często również wygodnej kanapy. Nie możemy zapomnieć o pomieszczeniu sanitarnym, zwłaszcza jeśli kontener stróżówka znajduje się w oddali od budynków firmowych, np. przed wjazdem na teren firmy. Ze względu na wykonywane czynności i konieczność bezpośredniego kontaktu z osobami również z zewnątrz, warto wyposażyć taki obiekt w duże przeszklenia zapewniające widoczność z otwieranym okienkiem przez które osoba przebywająca w stróżówce może swobodnie rozmawiać z osobami na zewnątrz. Pozostałe elementy wyposażenia zależą już od indywidualnych potrzeb i wymagań inwestora.

KONTENER STRÓŻÓWKA – CENA

Ile kosztuje kontener stróżówka? Koszt jego budowy zależy od kilku czynników, przede wszystkim od wielkości, materiałów i wyposażenia. Jeśli potrzebujesz taki kontener modułowy dla swojej firmy, wypełnij poniższy formularz, na podstawie którego przygotujemy darmową wycenę.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Producent kontenerów modułowych – Nowoczesne Elewacje

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie kontenerów modułowych o dowolnym przeznaczeniu, w tym na portiernie i stróżówki. Realizujemy nowoczesne obiekty modułowe najwyższej jakości. Zajmujemy się również projektowaniem tych obiektów na indywidualne zapytania. Nasi specjaliści doradzą w wyborze optymalnego rozwiązania dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com