Portiernia kontenerowa

Portiernia kontenerowa to nowoczesne rozwiązanie na wydzielony obiekt, stanowiący pomieszczenie do pracy portiera czy tez ochroniarza. Można ją zaprojektować i wyposażyć zgodnie z potrzebami. Portiernie kontenerowe usytuowane są zazwyczaj przed wjazdem na teren firmy, przed wejściem budynku lub w wejściu do danej instytucji. Pracujący w nich portierzy mają za zadanie informować zainteresowane osoby wchodzące na teren firmy i innej instytucji o zasadach jej funkcjonowania i lokalizacji poszczególnych działów, biur i innych miejsc. Czasami też zadaniem portiera jest sprawdzanie co jest wywożone z terenu firmy a co wwożone.

Z czego zbudowana jest portiernia kontenerowa?

Nowoczesna portiernia kontenerowa to bardzo elastyczne i wygodne rozwiązanie. Pawilony kontenery są to obiekty o modułowej budowie, które nie są trwale związane z gruntem. Buduje się je zazwyczaj w oparciu o stalową konstrukcję zabezpieczoną przed korozją. Portiernie kontenerowe mogą być wykonane z różnych materiałów, bardzo dobrze sprawdzają się tutaj płyty warstwowe zastosowane na dach i ściany. Zapewniają doskonałą termoizolację wewnątrz budynku, co zapewnia komfort cieplny pracującym w nim osobom.

Portiernia kontenerowa i jej wyposażenie

Portiernia kontenerowa bez wątpienia powinna mieć duże okno od frontu. Często stosuje się przeszklenia z otwieranym okienkiem przez które portier może rozmawiać z osobami z zewnątrz. W portierni nie powinno też zabraknąć pomieszczenia sanitarnego, chociaż czasami nie jest to konieczne. W sytuacji gdy portiernia kontenerowa znajduje się bezpośrednio przy budynku, gdzie blisko są toalety, można zrezygnować z tej części.

Portiernia kontenerowa - Nowoczesne Elewacje

PORTIERNIA KONTENEROWA – CENY

Ceny budowy kontenerów modułowych zależą od kilku czynników. Z pewnością od wielkości kontenera, materiałów, wyposażenia i wszelkich elementów dodatkowych. Interesuje Cię cena portierni kontenerowej dla Twojej firmy? Wypełnij poniższy formularz, a my zwrotnie dostarczymy Ci darmową wycenę. Jeśli masz swój projekt lub jakieś szkice, możesz je załączyć.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Portiernie kontenerowe wizytówką firmy

  Portiernie kontenerowe to niewielkie obiekty, znajdujące się zazwyczaj przy bramach wjazdowych na teren firmy lub przed wejściem do budynku. Tym samym jest pierwszym miejsce, do którego trafia odwiedzająca firmę osoba – dostawca, klient, partner biznesowy itp. Zatem z pewnością portiernia kontenerowa jest pewnego rodzaju wizytówką firmy. Powinna prezentować się spójnie z wizerunkiem firmy, czy to pod względem kolorów czy nawet kształtu. Ważne, żeby wyglądała estetycznie i raczej zachęcająco. Kontenery modułowe nadają się do tego idealnie, ponieważ projektujemy je indywidualnie dla każdej firmy zarówno pod względem wielkości i wyposażenie, jak również pod względem wyglądu.

  Nowoczesne Elewacje – Producent firmowych kontenerów modułowych

  Firma Nowoczesne Elewacje specjalizuje się w budowie wszelkiego rodzaju pawilonów i kontenerów modułowych o różnorodnym zastosowaniu. Przed rozpoczęciem produkcji elementów, projektujemy obiekty w uzgodnieniu z inwestorem i przygotowujemy wizualizację. Akceptacja projektu i wyglądu budynku jest momentem, w którym zaczynami produkcję a następnie montaż kontenera. Zapewniamy profesjonalne doradztwo ze strony naszych specjalistów. Jeśli interesują Cię portiernie kontenerowe i planujesz budowę takiego obiektu, skontaktuj się z nami przez powyższy formularz. Możesz tez zadzwonić do nad pod numer +48 531 983 230 lub napisać bezpośrednio na adres biuro@nowoczesneelewacje.com