Pawilon na warzywniak

Nowoczesny pawilon na warzywniak

Planujesz sprzedawać świeże warzywa i owoce na osiedlu, przy ruchliwej ulicy, przed supermarketem czy też na targowisku, przyda Ci się z pewnością nowoczesny pawilon na warzywniak. Sprzedaż warzyw i owoców, tak samo jak bezpośrednia sprzedaż innych produktów wymaga miejsca na ich ekspozycję i do przeprowadzania transakcji z klientami. Pawilon na warzywniak sprawdzi się w tym celu doskonale. Może wyglądać naprawdę atrakcyjnie, a do tego spełniać inne funkcje, jak chociażby zapewniać właściwą temperaturę do przechowywania sprzedawanych towarów.

Pawilon na warzywniak w każdym miejscu

Nowoczesny pawilon na warzywniak to obiekt handlowy o modułowej budowie, pokryty płytami warstwowymi, który zazwyczaj nie wymaga wykonania fundamentów. Nie jest też trwale związany z podłożem, dzięki czemu można postawić go dosłownie wszędzie, wystarczy płaska i utwardzona powierzchnia. Co więcej przez brak konieczności trwałego związania obiektu z podłożem, pawilon na warzywniak można w razie potrzeby przenieść w inne miejsce. Minimalizuje to znacznie ryzyko prowadzenia biznesu i daje możliwości sprzedaży sezonowej w wybranych lokalizacjach. Pawilony handlowe są uniwersalnym rozwiązaniem dla sprzedaży dowolnego asortymentu, sprawdzają się doskonale między innymi właśnie jako warzywniaki, małe sklepy spożywcze, kwiaciarnie itp.

Pawilon na warzywniak
Pawilon na warzywniak - Nowoczesne Elewacje

Budowa pawilonów handlowych

Budowa wszelkiego rodzaju obiektów przeznaczonych na prowadzenie działalności handlowej wymaga wcześniejszej analizy specyfiki tej działalności i określenia indywidualnych potrzeb. Rozwiązanie jakim są pawilony handlowe umożliwia dostosowanie obiektu pod każdym względem, zarówno wielkości, wyglądu, rozmieszczenia pomieszczeń jak również wyposażenia w instalacje, meble i wszelkie inne elementy. Pawilon na warzywniak zazwyczaj jest niewielki, ale jeśli istnieje taka potrzeba może też być większym obiektem, np. na potrzeby hurtowni. Konstrukcja pawilonu wykonana jest ze stali, co zapewnia jej stabilność i trwałość przez długie lata. Ściany i dach pokrywa się płytami warstwowymi, co z kolei wpływa między innymi na komfort cieplny w pomieszczeniach.

PAWILON NA WARZYWNIAK – WYCENA

Rozpoczynasz działalność lub otwierasz kolejny punkt sprzedaży i planujesz postawić pawilon na warzywniak? Skontaktuj się z nami, a zaprojektujemy i wykonamy go dla Ciebie. Możesz skorzystać z naszych gotowych rozwiązań dostępnych od ręki lub z indywidualnego projektu. Wypełnij poniższy formularz, opisz czego potrzebujesz, a otrzymasz od nas zwrotnie darmową wycenę budowy pawilonu na warzywniak.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Producent obiektów handlowych – zamów pawilon dla Twojego biznesu

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i budowie pawilonów handlowych. Realizujemy inwestycje od A do Z. Doradzimy Ci w wyborze rozwiązania, zaprojektujemy obiekt dostosowany do Twoich potrzeb, wykonamy go i dostarczymy we wskazane miejsce. Zapewniamy szybką realizację i atrakcyjne ceny. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com.