Biura modułowe

Biura modułowe to nowoczesne obiekty, wykorzystywane do wykonywania prac biurowych, zbudowane z dowolnej liczby powtarzalnych modułów. Charakteryzują się stosunkowo dużą mobilnością – nie są na trwałe związane z gruntem, a zatem można je przetransportować w inne miejsce. Co więcej małe biura modułowe, zwane też kontenery biurowe można przemieścić prawie że w całości. W przypadku większych obiektów, składających się w wielu modułów, relokacja wiąże się z częściowym demontażem. Z jednej strony wyróżniają się wyżej opisaną mobilnością, z drugiej doskonale zastępują budynki biurowe murowane spełniając ich wszystkie funkcje. Stanowią idealne pomieszczenia przeznaczone do pracy ludzi w komfortowych warunkach, przy zachowaniu nowoczesnego designu i stosunkowo niskich kosztów.

Biura modułowe i siedziba firmy

Siedziba firmy jest bez wątpienia jej wizytówką. To w niej mogą pojawić się potencjalni klienci, odbywać się spotkania, prezentacje czy konferencje. Powinniśmy zatem zadbać, aby nasza siedziba prezentowała się estetycznie i spójnie z naszą identyfikacją wizualną tak, aby klienci ją dobrze zapamiętali.

Biura modułowe skutecznie sprawdzają się zarówno jako biura dla pracowników jak i jako siedziba firmy jednocześnie. Budowane są z modułów, jednak projektujemy je uwzględniając indywidualne potrzeby i oczekiwania. Nasze biura modułowe mogą być małymi obiektami z otwartą przestrzenią wewnątrz lub jednym, dwoma pomieszczeniami. Mogą też być to naprawdę spore budynki składające się z wielu modułów ze ścianami działowymi wewnątrz. Tworzą wówczas wiele osobnych pomieszczeń dowolnie zaaranżowanych. Co więcej decydujemy jak nasza siedziba będzie wyglądała z zewnątrz, a możliwości jest wiele. Od wyboru materiałów na obudowę ścian i dachu, przez ich kolorystykę, aż po orientację ułożenia elewacji. Decydując się na biura modułowe z pewnością nasze biura a zarazem siedziba firmy będą prezentować się stylowo i nowocześnie i wkomponują się w każdą przestrzeń.

Biura modułowe

BIURA MODUŁOWE – CENA

Cena budowy biur modułowych może się różnić w zależności od wielkości obiektu, ilości ścian działowych, materiałów obudowy dachu i ścian zewnętrznych, liczby i rodzaju okien i drzwi itp. Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, na jego podstawie przygotujemy dla Państwa darmową wycenę budowy obiektu dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Im więcej szczegółów zostanie podanych w formularzu tym bardziej precyzyjna będzie wycena. Jeżeli będziemy potrzebować dodatkowych informacji, skontaktujemy się.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Projektowanie i wykonawstwo biur modułowych

  Nowoczesne Elewacje to firma zajmująca się budową obiektów modułowych o różnorodnym zastosowaniu. Projektujemy i wykonujemy biura modułowe o nowoczesnym designie i wysokiej jakości. Oferujemy profesjonalne doradztwo, szybką i terminową realizację obiektu i konkurencyjne ceny. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem telefonu +48 531 983 230 oraz adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com

  Biura Modułowe od Nowoczesne Elewacje
  Nowoczesne Biura Modułowe