Kontener dla ochrony

Nowoczesny kontener dla ochrony w Twojej firmie

Kontener dla ochrony często nazywany jest potocznie stróżówką. Innymi słowy jest to budynek czy też pomieszczenie do pracy dla pracowników ochrony różnego rodzaju miejsc i obiektów. Wielkość, liczba pomieszczeń i wyposażenie kontenera zależy od tego, gdzie on się znajduje, co ma w pobliżu i do jakich miejsc jeszcze pracownicy ochrony mają dostęp. Istotne jest również ilu pracowników jednocześnie będzie w nim przebywać. Kontener dla ochrony, czy też kontener stróżówka, w zasadzie jest podobnym obiektem co portiernia – warto, aby miał duże okno z dobrą widocznością. Popularnym rozwiązaniem na kontener dla ochrony są nowoczesne modułowe kontenery z płyt warstwowych.

Mobilny kontener dla ochrony o modułowej budowie

Na kontener dla ochrony idealnie nadają się pawilony i kontenery modułowe z płyt warstwowych. Rozwiązanie to pozwala uzyskać obiekt o wielkości i wyposażeniu takim, jakie potrzebujesz. To Ty decydujesz jak ma wyglądać, jakie ma mieć wymiary i w co ma być wyposażony. Konstrukcje takiego kontenera wykonujemy ze stali i ma ona modułową konstrukcję, dzięki czemu możemy w łatwy sposób uzyskać obiekt dowolnej wielkości składający się ze standardowych sprawdzonych modułów. Ściany i dach obudowujemy płytami warstwowymi, które z kolei zapewniają bardzo dobra termoizolację kontenera i możliwość uzyskania w łatwy sposób komfortu cieplnego zarówno latem jak i zimą. Dużą zaletą tego typu obiektów jest ich mobilność. Oznacza to, że można je w dowolnym momencie przetransportować w inne miejsce, ponieważ nie musza być trwale związane z podłożem.

Kontener dla ochrony od Nowoczesne Elewacje
Kontener dla ochrony

Wyposażenie kontenera dla pracowników ochrony

Wyposażenie każdego obiektu zależy w dużej mierze od jego konkretnego przeznaczenia. Należy odpowiednio zaprojektować wnętrze, w zależności czy przewidujemy, że w kontenerze jednocześnie będzie przebywać jedna osoba czy więcej. Warto uwzględnić, że przestrzeń powinna być komfortowa dla przebywających w niej pracowników, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że pracownicy ochrony mogą spędzać tam wiele godzin. Z pewnością nie może zabraknąć takich elementów wyposażenia jak biurka, wygodne krzesła, szafki czy też regały. Jeżeli kontener dla ochrony jest samodzielnym obiektem, który nie przylega do pozostałych budynków firmy, to trzeba w nim przewidzieć przynajmniej pomieszczenie sanitarno-socjalne. Jeśli pracownicy ochrony pracuję 24h na dobę, to warto zapewnić im również jakąś wygodną kanapę.

Sam kontener często projektuje się w taki sposób, aby wyposażyć go w duże okno, przez które pracownicy będą widzieć np. kto wjeżdża i wyjeżdża na strzeżony teren i co przewozi. W przeszkleniu tym można uwzględnić małe przesuwne okienko, aby ochroniarz wygodnie mógł rozmawiać z osobami na zewnątrz bez konieczności wychodzenia w pomieszczenia.

KONTENER DLA OCHRONY – CENA

Planujesz postawić obiekt z pomieszczeniem dla pracowników ochrony i chcesz wiedzieć ile to będzie kosztować? Wypełnij poniższy formularz, a pomożemy dobrać rozwiązanie dla Twojej firmy i przygotujemy darmową wycenę.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Zamów kontener dla ochrony dostosowany do potrzeb Twojej firmy

  Zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem i montażem obiektów kontenerowych takich jak kontenery dla ochrony, stróżówki, portiernie, kontenery biurowe, pawilony handlowe i inne obiekty modułowe o dowolnym zastosowaniu. Oferujemy atrakcyjne ceny, nowoczesne rozwiązania, szybka realizację i profesjonalne doradztwo. Zaprojektujemy kontener dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb lub możesz skorzystać z naszych gotowych rozwiązań. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com