Pawilony kontenery

Dużą popularność w budownictwie obiektów firmowych zdobyły wszelkiego rodzaju pawilony kontenery. Zawdzięczają to swojej sprawdzonej modułowej budowie, nowoczesnemu designowi, szybkiej realizacji i optymalnym kosztom. Zazwyczaj są to niewielkie budynki zbudowane z konstrukcji stalowej i pokryte płytami warstwowymi. Do tego wszystkiego pawilony kontenery to obiekty, które nie są związane na trwałe z gruntem. Dzięki temu można je przemieścić i co więcej w związku z tym nawet sprzedać. Wyróżniają się szerokim zastosowaniem praktycznie w każdej branży.

Pawilony kontenery i ich zastosowanie

Zastosowanie takich obiektów jak pawilony kontenery modułowe widzimy na każdym kroku. Wiele mniejszych punktów handlowych prowadzi się w tego typu obiektach. Wszelkiego rodzaju kioski, małe sklepy spożywcze, warzywniaki, wolnostojące sklepy mięsne czy tez kwiaciarnie to bardzo częste ich zastosowanie. Podobnie jest z punktami usługowymi typu salon fryzjerski czy też salon kosmetyczny.

Pawilony kontenery nadają się tez doskonale do prowadzenia punktów gastronomicznych i to zarówno typowych restauracji, w których goście są przyjmowani wewnątrz mogąc zjeść na miejscu, jak również punktów ulicznych z jedzeniem na wynos. Doskonale zastępują też powszechnie znane już food trucki. Nawet można powiedzieć, że są ekskluzywną ich formą, ponieważ nie niosą za sobą tyle ograniczeń. Pawilony kontenery dają możliwość dostosowania ich pod względem zarówno wielkości jak i wyposażenia we wszelkiego rodzaju lady i sprzęty gastronomiczne.

Nie możemy zapomnieć, że pawilony kontenery modułowe spełniają nieocenioną rolę jako pomieszczenia biurowe w różnych rodzajach działalności. W przypadku małych firm mogą stanowić siedzibę firmy z pomieszczeniami biurowymi, pokojem prezesa, salką konferencyjną itp. Oczywiście w tego typu obiektach uwzględnia się też kuchnie i pomieszczenia sanitarne. W razie potrzeby pawilony kontenery umiejscawia się wewnątrz większych obiektów, np. hal przemysłowych. Stanowią w nich typowe wydzielenie przestrzeni na biura, np. dla kierowników produkcji, mistrzów, brygadzistów lub dla pracowników administracyjnych. Przydaja się również dla spotkań z kontrahentami.

To tylko przykłady zastosowania pawilonów i kontenerów modułowych, ale sposoby ich wykorzystania sięgają tam gdzie nasze potrzeby i wyobraźnia.

Pawilony Kontenery od Nowoczesne Elewacje
Pawilony kontenery

PAWILONY KONTENERY – CENA

Cena pawilonu czy też kontenera modułowego zależy w dużej mierze od Twoich wymagań. To jak duży ma być pawilon, jak będzie wyglądać jego elewacja, ile będzie mieć okien i drzwi, czy chcesz wyposażyć go w dodatkowe elementy i przyłącza, wpływa na koszt jego wykonania. Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza wyceny. Im więcej szczegółów podasz, tym dokładniejsza będzie podana przez nas cena budowy pawilonu. Jeśli nie wiesz do końca co uwzględnić w zapytaniu, nic się nie martw, napisz ogólnie, a my skontaktujemy się z Tobą aby ustalić szczegóły i doradzimy w wyborze rozwiązań.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – Budujemy pawilony dla firm

  Firma Nowoczesne Elewacje zajmuje się wbrew pozorom nie tylko elewacjami ale też budową całych obiektów modułowych. Nowoczesne pawilony kontenery to nasza specjalność. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego projektu. Nasz zespół specjalistów chętnie doradzi w wyborze najlepszego rozwiązania. Zachęcamy do wypełnienia powyższego formularza wyceny lub do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com.