Obiekty modułowe

Obiekty modułowe to jak sama nazwa wskazuje obiektu zbudowane z pewnego rodzaju modułów. Chodzi tutaj w szczególności o modułową budowę konstrukcji takiego obiektu. Obiekty modułowe składają się z powielanych modułów, dzięki czemu mogą osiągać dowolne rozmiary zachowując regularną budowę. Są dostosowywane do indywidualnych potrzeb, a jednocześnie wykorzystuje się w nich standardowe moduły, co zapewnia sprawdzone rozwiązania, szybką budowę i optymalne koszty. Nowoczesne obiekty modułowe popularne również pod nazwą pawilony modułowe, wykorzystuje się praktycznie w każdych branżach, czy to jako obiekty biurowo-administracyjne, handlowe, usługowe czy też produkcyjne i magazynowe.

Z czego buduje się obiekty modułowe

Coraz bardziej popularne obiekty modułowe zbudowane są w oparciu o konstrukcję stalową i zazwyczaj płyty warstwowe. Solidną konstrukcję stalową zabezpiecza się przed korozją, dzięki czemu jest jeszcze bardziej wytrzymała i będzie służyć przez długie lata. Ściany i dach zazwyczaj pokrywa się płytami warstwowymi ze względu na ich nieocenione właściwości termoizolacyjne. Co do samych płyt warstwowych to mamy do wyboru ich różne rodzaje m. in. płyty w wełną mineralną, z pianką poliuretanową lub ze styropianem. Z tym że ten ostatni mam najsłabsze właściwości izolacyjne. Zdecydowanie lepszą izolację cieplną i akustyczną a także ognioodporność zapewniają płyty warstwowe z pianką poliuretanową lub wełna mineralną. Poza konstrukcją i pokryciem ścian i dachu dochodzą jeszcze różnego rodzaju okna, drzwi, bramy i wszelkie inne elementy dodatkowe.

Zastosowanie obiektów modułowych

Obiekty modułowe to bardzo szerokie pojęcie, dlatego też znajdują zastosowanie dosłownie w każdej branży. Są to między innymi wszelkiego rodzaju pawilony i kontenery modułowe. Te z kolei sprawdzają się jako budynki firmowe z przestrzenią biurową czy też siedzibą firmy. Są nieocenione przy prowadzeniu działalności handlowej, usługowej i gastronomicznej. Stanowią wszelkiego rodzaju sklepiki, kioski, kwiaciarnie, cukiernie, salony fryzjerskie i kosmetyczne, restauracje, winiarnie, bary itp. W większych przedsiębiorstwach mogą być dopełnieniem całej infrastruktury. Mianowicie wykorzystuje się je jako pomieszczenia administracyjne, biurowe i socjalne umieszczone w większych obiektach tj. hale przemysłowe. Obiekty modułowe mogą być jednak również podstawą do zbudowania samodzielnej hali czy to magazynowej czy też produkcyjnej i warsztatowej.

Obiekty modułowe - Nowoczesne Elewacje
Obiekty Modułowe

OBIEKTY MODULOWE – CENA

Cena budowy obiektu modułowego jest uzależniona od jego parametrów i wymagań Inwestora. Jeśli chcesz poznać cenę budowy obiektu modułowego dla Twojej firmy, wypełnij poniższy formularz. Wypisz swoje oczekiwania, podaj wymiary i dodatkowe elementy, które powinniśmy uwzględnić w wycenie. Jeśli nie masz pewności jakie rozwiązanie wybrać, nic się nie martw. Napisz ogólnie czego potrzebujesz, a my skontaktujemy się z Tobą i wspólnie wybierzemy optymalne rozwiązanie.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – Producent obiektów modułowych

  Jako producent obiektów modułowych i elewacji wentylowanych gwarantujemy optymalne rozwiązania z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów. Dobierzemy rozwiązanie dostosowane do potrzeb Twojej firmy, przygotujemy projekt i wizualizację i wykonamy Twój obiekt modułowy o dowolnym zastosowaniu od A do Z. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny albo bezpośrednio pod numerem telefonu +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com