Montaż kontenerów

Montaż kontenerów to jeden z etapów końcowych przy budowie nowoczesnych obiektów takich jak pawilony i kontenery modułowe. Odbywa się częściowo na halach produkcyjnych a częściowo już w miejscu docelowym. Pawilony i kontenery to coraz bardziej popularne obiekty o modułowej budowie, stosowane w wielu branżach w różnorodnym celu. Montaż kontenerów, niezależnie od przeznaczenia, jest stosunkowo szybki. Sprawdzają się doskonale w handlu, usługach, gastronomii jak również na halach produkcyjnych, magazynach, czy też jako obiekty dla ochrony na osiedlach i innych strzeżonych terenach. Dzięki temu, że tego typu obiekty można dostosować do indywidualnych potrzeb, ich zastosowanie jest bardzo szerokie.

Montaż kontenerów modułowych

Kontenery modułowe są coraz bardziej popularne na całym świecie, ze względu na swoją mobilność, możliwość dostosowania do każdego zastosowania, szybki czas instalacji oraz łatwość transportu. Montaż kontenerów można podzielić na kilka etapów. Część elementów jest łączona w całe moduły w warunkach kontrolowanych na halach produkcyjnych, co pozwala zapewnić wysoką jakość całej konstrukcji. Przed dostarczeniem modułów i pozostałych elementów w miejsce docelowe, należy przygotować podłoże (powinno być płaskie i utwardzone).

Montaż kontenerów modułowych w miejscu docelowym polega na łączeniu ze sobą wszystkich modułów i elementów konstrukcji. Po zmontowaniu obiektów, wyposażeniu je w okna, drzwi itp. można przejść do instalacji elektrycznej i sanitarnej. Montaż kontenerów i jego etapy może się różnić w zależności od ich przeznaczenia, zaplanowanych instalacji i wykończenia.

Montaż kontenerów

MONTAŻ KONTENERÓW – WYCENA

Interesuje Cię wykonawstwo i montaż kontenerów dla Twojej firmy? Zgłoś się do nas, a wykonamy go dla Ciebie. Wypełnij poniższy formularz, a przygotujemy dla Ciebie atrakcyjna propozycję wraz z wyceną. Napisz jaki kontener potrzebujesz i jakie ma być jego przeznaczenie oraz co jest dla Ciebie ważne w tym obiekcie.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Montaż kontenerów - Nowoczesne Elewacje

  Zastosowanie kontenerów i pawilonów

  Nowoczesne kontenery i pawilony mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie w każdej branży. Tego typu obiekty cieszą się bardzo dużą popularnością między innymi ze względu na elastyczność w projektowaniu i budowie, mobilność, ekonomiczność i szybki montaż kontenerów. Sprawdzają się w przypadku prowadzenia działalności handlowej, usługowej, a nawet produkcyjnej.

  Najczęściej można spotkać kontenery i pawilony stosowane jako:

  • obiekty handlowe tj. sklepy osiedlowe, salony sprzedaży, sklepy mięsne, warzywniaki, kioski itp.
  • obiekty biurowe
  • budki gastronomiczne i restauracje
  • portiernie i stróżówki
  • obiekty usługowe tj. salony fryzjerskie i kosmetyczne
  • salony motoryzacyjne
  • warsztaty
  • garaże

  Nowoczesne elewacje – wykonawstwo i montaż kontenerów modułowych

  Naszą specjalnością jest wykonawstwo i montaż kontenerów modułowych o dowolnym przeznaczeniu. Oferujemy standardowe, gotowe rozwiązania jak również obiekty projektowane indywidualnie z dostosowaniem do konkretnych wytycznych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, nasi specjaliście chętnie pomogą Ci w doborze optymalnego rozwiązania dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami poprzez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod nr tel. +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com