Producent elewacji metalowych

Producent elewacji metalowych innymi słowy jest to firma zajmująca się produkcją kasetonów elewacyjnych stalowych i aluminiowych. Zakres jego oferty często obejmuje również montaż całej elewacji na budynku. Czym właściwie jest elewacja? To bardzo ważna zewnętrzna część budynku, która ma za zadanie zdobić budynek i przede wszystkim zabezpieczać go przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych.

Elewacje metalowe

Elewacje metalowe to nic innego jak elewacje budynku wykonane z aluminium (z płyt kompozytowych) lub stali.

Elewacja kompozytowa aluminiowa charakteryzuje się dużą sztywnością materiału przy jednoczesnej stosunkowo niskiej wadze. To duża zaleta, dzięki której łatwiejszy jest transport i montaż oraz co ważne ewentualna wymiana poszczególnych kasetonów w przypadku ich uszkodzeń w trakcie użytkowania.

Elewacje stalowe z kolei wyróżniają się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne i działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Producent elewacji metalowych produkuje je z płaskich arkuszy ocynkowanej blachy.

Producent elewacji metalowych wentylowanych

Nowoczesne elewacje budynków bazują na systemie elewacji wentylowanych. Ogólnie mówiąc polega on na zastosowaniu szczeliny wentylacyjnej między kasetonem elewacyjnym a ścianą, dzięki której budynek będzie oddychał. Pozwala to uniknąć kumulowania się pary wodnej wewnątrz budynki a zastosowana termoizolacja zapewnia chłód latem i łatwiejsze ogrzewanie zimą. Firma Nowoczesne Elewacje, jako doświadczony producent elewacji metalowych wentylowanych oferuje wykonanie tego typu elewacji zarówno z kasetonów stalowych jak i aluminiowych. Wybór należy do Ciebie.

Producent elewacji metalowych - Nowoczesne Elewacje
Producent Elewacji Metalowych

PRODUCENT ELEWACJI METALOWYCH – WYCENA

Cena elewacji budynku zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od powierzchni ścian, na których elewacja ma być zamontowana i od materiałów z jakich ją wykonujemy. Ważne jest też czy obejmuje montaż czy jedynie same kasetony elewacyjne. Jeśli chcesz otrzymać wycenę wykonania elewacji dla Ciebie, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Powierzchnia

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć rzut budynku, rzut przyziemia, rzut elewacji, mogą to być odręczne szkice, max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – Doświadczony Producent i Wykonawca

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji kasetonów elewacyjnych stalowych i aluminiowych. Zapewniamy kompleksową realizację elewacji budynku. Zaprojektujemy dla Ciebie wygląd elewacji, wyprodukujemy kasetony i zamontujemy wszystko na Twoim budynku. Zajmujemy się głownie elewacjami na budynkach firmowych, halach, pawilonach, kontenerach itp. Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com