Pawilony gastronomiczne

Coraz bardziej popularne pawilony gastronomiczne stały się sprawdzonym rozwiązaniem dla przyszłych właścicieli restauracji i przede wszystkim osób prowadzących punkty z szybkim jedzeniem i jedzeniem na wynos. Otwarcie restauracji, niezależnie czy będzie to mały punkt gastronomiczny czy ekskluzywna restauracja, to nie lada wyzwanie. Poza dobrym pomysłem, zatrudnieniem właściwych ludzi i ustaleniem menu, trzeba pamiętać o przestrzeni, w której chcemy ją prowadzić. Możemy wynająć lokal w wybranej lokalizacji, jeśli jest dostępny. Ale możemy też postawić swój własny pawilon gastronomiczny, nie wydając przy tym majątku, zwłaszcza jeśli dysponujemy gruntem, na którym ma powstać nasz punkt gastronomiczny.

Czym charakteryzuje się pawilon gastronomiczny?

Pawilon gastronomiczny jest to obiekt o modułowej budowie, zazwyczaj stalowej konstrukcji i obudowie ścian i dachu z płyt warstwowych. Charakteryzuje się dużą elastycznością w kwestii jego urządzania, dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi, szybkim czasem realizacji przy zachowaniu optymalnych kosztów. Jak sama nazwa wskazuje pawilon gastronomiczny przeznaczony jest do prowadzenia działalności gastronomicznej. Najczęściej są to punkty gastronomiczne wydające dania na wynos lub posiadające stoliki i miejsca dla gości na zewnątrz. Wówczas taki pawilon gastronomiczny otwierany jest częściowo od frontu i posiada wbudowaną ladę, przed którą to wydaje się dania klientom i rozlicza się z nimi.

Popularne przykłady zastosowania pawilonów gastronomicznych:

 • uliczne punkty gastronomiczne
 • restauracje typu fast food
 • pizzerie
 • alternatywa dla foodtrucków
 • kawiarnie
 • piekarnie i cukiernie
 • lodziarnie

Pawilony gastronomiczne do dalszego wykorzystania

Bardzo dużą zaletą obiektów takich jak pawilony gastronomiczne, czy też kontenery gastronomiczne, jest ich mobilność, która oznacza w tym kontekście możliwość ich relokacji. Czyli pawilon gastronomiczny możemy po pierwsze przemieszczać w inne miejsce, ponieważ nie jest on na trwałe związany z gruntem. Po drugie jeśli zdecydujemy się przebranżowić, zawsze taki pawilon możemy po prostu sprzedać. Takie możliwości zmniejszają zawsze ryzyko naszej inwestycji związane z rozpoczęciem działalności.

Pawilon gastronomiczny
Pawilony gastronomiczne od Nowoczesne Elewacje

PAWILONY GASTRONOMICZNE – CENA

Jak wspomniano wyżej pawilony gastronomiczne mogą się od siebie różnic, dlatego cena zależy od kilku czynników. Z pewnością od wielkości pawilonu, na którego budowę się zdecydujemy, organizacji jego wnętrza czy też elementów dodatkowych takich jak drzwi, okna, rolety, lady itp. Jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem pawilonu, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza. Na jego podstawie przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę, jeśli natomiast będziemy potrzebować dodatkowych informacji, skontaktujemy się z Państwem.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – Producent Obiektów Modułowych

  Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem i budową pawilonów i kontenerów modułowych. Wykonujemy pawilony gastronomiczne dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej działalności. Posiadamy w swojej ofercie również gotowe sprawdzone projekty dla małych i dużych punktów gastronomicznych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, szybką i sprawną realizację, pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności i korzystne ceny na rynku. Zachęcamy do wypełnienia powyższego formularza lub jeśli mają Państwo dodatkowe pytania do bezpośredniego kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem telefonu +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com