Obiekt kontenerowy

Pawilon jako uniwersalny obiekt kontenerowy

Nowoczesny obiekt kontenerowy to praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie dla wszystkich firm potrzebujących dodatkowej przestrzeni. Najbardziej popularnym rozwiązaniem tego typu obiektów są uniwersalne pawilony z płyty warstwowej. Są to obiekty kontenerowe opierające się o stalową konstrukcję o modułowej budowie, w których ściany i dach są pokryte właśnie płytami warstwowymi. Idealnie sprawdzają się jako powierzchnie na biura, sklepy, magazyny, warsztaty, kluby a także mieszkania. Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni w krótkim czasie i w rozsądnej cenie, to pawilony kontenerowe są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Obiekt kontenerowy z płyt warstwowych

Budowa obiektów z płyt warstwowych polega na wykorzystaniu specjalnych płyt, tzw. płyt warstwowych, które montuje się na konstrukcji metalowej. Te płyty są stosunkowo lekkie, trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, łatwe w obróbce i montażu, a przede wszystkim zapewniają bardzo dobrą termoizolację. Dzięki swoim właściwościom, płyty warstwowe często wybiera się do budowy pawilonów, zwłaszcza w przypadku, gdy potrzebne jest szybkie i elastyczne rozwiązanie na przestrzeń do pracy. Pozwalają zapewnić komfort cieplny wewnątrz pomieszczeń i co więcej nadają nowoczesny i estetyczny wygląd budynkom. Konstrukcja, na której opiera się obiekt kontenerowy , wykonana jest ze stali i zabezpieczona przed korozją. Jest solidna i trwała, a jednocześnie można łatwo ją przemieszczać i modyfikować w zależności od potrzeb. Co więcej każdy obiekt kontenerowy można wyposażyć w dowolne instalacje, urządzenia i udogodnienia, takie jak klimatyzacja, oświetlenie, media, blaty, meble i inne.

Zastosowanie obiektów kontenerowych

Obiekty takie jak pawilony kontenery wykorzystuje się coraz częściej w wielu różnych branżach i dziedzinach, ze względu na swoją elastyczność, trwałość i łatwość montażu. Te typy obiektów są idealne dla wszystkich, którzy potrzebują szybkich, wygodnych i ekonomicznych rozwiązań, zarówno na stałe, jak i tymczasowo.

Jednym z najczęstszych zastosowań obiektów kontenerowych jest budowanie obiektów handlowych, takich jak sklepy, kioski czy też salony sprzedaży. Znane są one pod nazwą kontenery lub pawilony handlowe. Pozwalają zaaranżować przestrzeń przeznaczoną do ekspozycji produktów i przyjmowania Klientów, dostosowaną do indywidualnych potrzeb firmy i danej branży. Mogą to być zarówno małe obiekty z dużym oknem, przez które sprzedaje się oferowane produkty – mowa tutaj o kioskach handlowych. Mogą jednak to tez być całkiem duże obiekty i salony z przygotowaną ekspozycją, miejscem spotkań, biurem, zapleczem itp.

Obiekty kontenerowe sprawdzają się także doskonale jako budynki biurowe – to drugie bardzo popularne ich zastosowanie. Można w nich urządzić przestrzeń biurową typu open space, jak również podzielić wnętrze na dowolną liczbę mniejszych wyodrębnionych pomieszczeń. Branżą, w której z powodzeniem wykorzystuje się tego typu obiekty jest też gastronomia, gdzie mamy różne rozwiązania, od małych przydrożnych budek gastronomicznych, przez niewielkie pawilony gastronomiczne aż po restauracje kontenerowe z dużą salą dla gości.

To jedynie przykłady zastosowania tych uniwersalnych i elastycznych w budowie obiektów. Tak naprawdę można je wykorzystać w każdej branży i dla każdego przeznaczenia.

Obiekt kontenerowy - Projekt i Budowa
Obiekt kontenerowy od Nowoczesne Elewacje

OBIEKT KONTENEROWY – WYCENA PAWILONU DLA TWOJEJ FIRMY

Szukasz rozwiązania na dodatkową przestrzeń do prowadzenia Twojej firmy> Zainwestuj w nowoczesny obiekt kontenerowy. Zaprojektujemy go specjalnie dla Ciebie lub możesz skorzystać z naszych gotowych rozwiązań. Wypełnij poniższy formularz, napisz co Cię interesuje i jakie masz oczekiwania, a przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Producent obiektów kontenerowych – firma Nowoczesne Elewacje

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i budowie wszelkiego rodzaju obiektów kontenerowych tj. pawilony handlowe, kioski, kontenery biurowe, obiekty dla gastronomii, hale i magazyny, portiernie, budynki dla ochrony, pawilony warsztatowe itp. Planujesz zakup pawilonu dostosowanego do Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz. Możesz też napisać bezpośrednio na adres biuro@nowoczesneelewacje.com  lub zadzwoń do nas pod numer +48 531 983 230