Pawilon mobilny

Pawilon mobilny na każdą okazję

Co to jest pawilon mobilny? To nowoczesny obiekt o modułowej budowie i dowolnych rozmiarach, niezwiązany na trwałe z podłożem, który można przenieść w inne miejsce. Mobilność oczywiście nie oznacza „wzięcia w rękę” i przestawienia, ale łatwo go częściowo zdemontować lub nawet przewieźć w całości w inne miejsce. Prowadzenie firmy bardzo często wiąże się z koniecznością zapewnienia pomieszczeń do pracy, przechowywania i przyjmowania klientów. Niezależnie od branży, w każdym z tych przypadków sprawdzi się nowoczesny pawilon mobilny.

Pawilon mobilny z płyt warstwowych

Modułowy pawilon mobilny to nasza specjalność. Obiekty tego typu wykonujemy przede wszystkim z płyt warstwowych w oparciu o stalową konstrukcję, która zabezpieczamy przed korozją. Płyty warstwowe wyróżniają się bardzo dobrą termoizolacją, dzięki czemu w łatwy sposób można zapewnić komfort cieplny wewnątrz obiektu zarówno latem jak i zimą. Pawilony z płyt warstwowych z powodzeniem użytkuje się przez wszystkie pory roku bez względu na warunki atmosferyczne na zewnątrz. Ich wnętrze można zaaranżować według indywidualnych potrzeb. Pawilon mobilny może mieć wewnątrz jedną przestrzeń lub można w nich zaaranżować osobne pomieszczenia, czy to dla pracowników, czy to jako zaplecze, magazyn, kuchnię itp. Warto pamiętać, że w tego typu obiektach można bez problemu poprowadzić wszelkiego rodzaju instalację tj. instalacje sanitarne, elektryczne, wentylacyjne itp.

Pawilon mobilny od Nowoczesne Elewacje
Pawilon mobilny

Pawilony mobilne i ich zastosowanie

Pawilony mobilne wyróżniają się bardzo szerokim zastosowaniem w każdej branży. Przykładów takich obiektów jest całe mnóstwo. Najbardziej popularne są pawilony handlowe, w których prowadzi się wszelkiego rodzaju sklepiki, salony sprzedaży, kwiaciarnie, pawilon na warzywniak itp. Związane z nimi są też pawilony usługowe np. pawilon na salon kosmetyczny, salon fryzjerski czy też warsztat samochodowy. Pawilony mobilne sprawdzają się jako obiekty na różnego rodzaju biura, a nawet siedziby firm. Mogą to być biura typu open space, jak również podzielone na poszczególne pomieszczenia, wszystko zależy od potrzeb inwestora. Innymi przykładami pawilonów mobilnych są portiernie i stróżówki, pawilony gastronomiczne, np. obiekty restauracyjne czy też budki gastronomiczne itp.

PAWILON MOBILNY – WYCENA

Chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztować budowa pawilonu mobilnego dla Twojej firmy? Napisz nam czego potrzebujesz, jak duży ma być Twój pawilon, w co wyposażony i gdzie zlokalizowany, a zwrotnie otrzymasz od nas darmową wycenę. Jeśli nie wiesz do końca na jakie rozwiązanie się zdecydować, nic się nie martw, nasi specjaliści przeanalizują Twój biznes i pomogą w doborze parametrów pawilonu i jego wyposażenia. Wypełnij poniższy formularz wyceny.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – Producent pawilonów i kontenerów

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i wykonawstwie wszystkiego rodzaju pawilonów i kontenerów. Pawilon mobilny to nasz reprezentatywny obiekt, w oparciu o który projektujemy rozwiązania dla różnych firm. Zastanawiasz się nad postawieniem pawilonu dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami, a doradzimy, zaprojektujemy obiekt dla Ciebie, wykonamy go i w razie potrzeby będziemy serwisować. Napisz przez powyższy formularz lub bezpośrednio na adres biuro@nowoczesneelewacje.com. Jesteśmy też do Twojej dyspozycji pod numerem tel. +48 531 983 230.