Kontener na biuro sprzedaży

Kontener na biuro sprzedaży to dość ogólne pojęcie obejmujące obiekty przeznaczone do spotkań z klientami i zawierania umów kupna-sprzedaży. Zazwyczaj są to niewielkie kontenery obejmujące jedno lub dwa pomieszczenia z dodatkowo wydzieloną sekcją sanitarną i socjalną. Kontener na biuro sprzedaży jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, nie jest on trwale związany z podłożem, dzięki czemu w razie potrzeby można przenieść go w inne miejsce.

Kontener na biuro sprzedaży na osiedlach deweloperskich

Bardzo popularnym zastosowaniem dla obiektu takiego jak kontener na biuro sprzedaży są biura sprzedaży mieszkań na osiedlach deweloperskich. Jak rozpoczyna się budowa osiedla i nie ma na nim jeszcze w zasadzie nic poza wykopami, to niezbędne jest postawienie jakiegoś obiektu do przyjmowania potencjalnych klientów. Kontener na biuro sprzedaży nadaje się doskonale. Przede wszystkim można go szybko postawić w dowolnym miejscu, a do tego jak budowa się zakończy przetransportować na kolejny plac budowy.

Szerokie zastosowanie kontenerów sprzedażowych

Kontener na biuro sprzedaży to nie tylko pomieszczenia na biura sprzedaży mieszkań. To ogólno pojęte pawilony sprzedażowe czy też innymi słowy pawilony handlowe, które znajdują swoje zastosowanie w każdej branży. Podobnym przykładem do biura sprzedaży mieszkań może być biuro firmy ubezpieczeniowej czy też np. biuro sprzedaży rolet. Sama działalność handlowa prowadzona w kontenerach modułowych obejmuje różnego rodzaju sklepiki, kioski, salony sprzedaży samochodów itp.

Kontener na biuro sprzedaży - Nowoczesne Elewacje

KONTENER NA BIURO SPRZEDAŻY – CENA

Cena postawienia kontenera na biuro sprzedaży uzależniona jest od jego oczekiwanej wielkości i wyposażenia. Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, nasi specjaliście pomogą dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie i przygotują darmową wycenę dla Państwa firmy.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Budowa kontenerów

  Budowa kontenerów na biura sprzedaży rozpoczyna się od fazy projektowania poprzedzonej analizą potrzeb danej działalności. Na podstawie projektu powstaje wizualizacja kontenera przekazywana Państwu do akceptacji. Następnie wykonywane i montowane są wszystkie niezbędne elementy. Ostateczny montaż, wykończenie i wyposażenie obiektu w niezbędne instalacje i systemy odbywa się w docelowym miejscu. Kontener najczęściej pokrywany jest płytami warstwowymi, aby zapewnić dobrą termoizolację obiektu nawet zimą.

  Nowoczesne Elewacje – Producent kontenerów i pawilonów handlowych

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie kontenerów i pawilonów modułowych o szerokim zastosowaniu. Dostarczymy Państwo w szybkim czasie kontener najwyższej jakości dostosowany do Państwa potrzeb. Jeśli chcą Państwo otrzymać wycenę i więcej informacji, zachęcamy do wypełnienia powyższego formularza lub do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com