Kontener sanitarno socjalny

Kontener sanitarno socjalny to wbrew pozorom bardzo istotny element infrastruktury firmy. Pojęcie to kryje za sobą obiekt z wszelkiego rodzaju pomieszczeniami sanitarnymi i socjalnymi tj. toalety, prysznice, szatnie, stołówkę, kuchnie itp. Coraz częściej są to tez palarnie, pokoje zabaw i gier czy też strefy relaksu. O tyle o ile te drugie mogą ale nie muszą istnieć w danym przedsiębiorstwie, o tyle te pierwsze są nieodzowne. Wszędzie, gdzie pracują ludzie, musza mieć oni dostęp do pomieszczeń sanitarnych i socjalnych. Oczywiście pomieszczenia te mogą być częścią większych budynków, ale można też je zorganizować w obiekcie takim jak kontener sanitarno socjalny.

Kontener sanitarno socjalny z płyt warstwowych

Kontener sanitarno socjalny to obiekt o modułowej budowie oparty na konstrukcji stalowej. Ściany i dach obiektu najczęściej wykonujemy z płyt warstwowych. Wyróżniają się one doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi. Są zbudowane z dwóch okładzin zewnętrznych i rdzenia izolacyjnego między nimi. To właśnie rdzeń odpowiada za poziom izolacji, może być on wykonany np. ze styropiany, z pianki poliuretanowej lub z wełny mineralnej. To, jakie wyposażenie będzie miał kontener sanitarno socjalny zależy od jego przeznaczenia. Możemy go wyposażyć w instalacje sanitarne, toalety, umywalki i prysznice. Wyposażenie mogą też stanowić szafki dla pracowników czy też szafki kuchenne, blat, zlewozmywak itp.

Gdzie znajduje zastosowanie kontener sanitarno socjalny?

Nowoczesne kontenery sanitarno socjalne znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach. Czasami stanowią jedynie część większego obiektu, np. gdy projektujemy pawilony biurowe uwzględniamy w nich również pomieszczenia sanitarno socjalne. Podobnie jest w przypadku pawilonów handlowych i usługowych. Jeżeli są to samodzielne obiekty, nie obędzie się chociażby bez toalety czy też aneksu kuchennego. Kontener sanitarno socjalny może też być osobnym obiektem np. wewnątrz hali produkcyjnej czy też na terenie, gdzie odbywają się festiwale. Dużą zaleta tego typu obiektów jest możliwość postawienia praktycznie na każdym utwardzonym podłożu, nie trzeba martwić się o fundamenty czy też o to, że nie da się go potem przenieść w inne miejsce.

Kontener sanitarno socjalny
Kontener sanitarno socjalny - Nowoczesne Elewacje

KONTENER SANITARNO SOCJALNY – CENA

Cena budowy kontenerów sanitarno socjalnych zależy przede wszystkim od ich wielkości, podziału pomieszczeń i wyposażenia. Jeśli planujesz zakup tego typu obiektu, wypełnij poniższy formularz, a zwrotnie otrzymasz od nas darmową wycenę. Opisz czego potrzebujesz, a my pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – producent kontenerów o różnym zastosowaniu

  Jesteśmy producentem kontenerów modułowych o różnym zastosowaniu. Specjalizujemy się w budowie pawilonów handlowych, kontenerów biurowych, gastronomicznych, sanitarnych i socjalnych. Zapewniamy realizację od projektu, przez wykonanie i montaż w miejscu docelowym. Zachęcamy do kontaktu z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com