Pawilon handlowo-usługowy

Do prowadzenia działalności związanej ze sprzedażą i świadczeniem różnego rodzaju usług zazwyczaj potrzebna jest zamknięta przestrzeń i w tym celu doskonale sprawdza się pawilon handlowo-usługowy. To obiekt, który można postawić praktycznie wszędzie, może też mieć różne rozmiary, a jego wnętrze projektuje się zgodnie w potrzebami danej działalności. Pawilon handlowo-usługowy jest idealny zarówno do przyjmowania klientów jak i ekspozycji różnego rodzaju produktów.

Pawilon handlowo-usługowy z płyt warstwowych

Najczęściej stosowanymi materiałami przy budowie obiektów takich jak pawilon handlowo-usługowy są płyty warstwowe. Pokrywa się nimi dach i ściany, dzięki czemu obiekt wyróżnia się bardzo dobrą termoizolacją. Pozwala to zapewnić komfortowe warunki cieplne wewnątrz obiektu. Co więcej nadają też nieprzeciętny nowoczesny wygląd całego obiektu na zewnątrz, w dowolnych kolorach a nawet różnym kierunku ułożenia płyt. Pawilon handlowo-usługowy z płyt warstwowych buduje się w oparciu o solidną konstrukcję stalową, co zapewnia jego wytrzymałość i możliwość eksploatacji przez wiele lat.

Szerokie zastosowanie pawilonów handlowo-usługowych

Pawilony handlowe i pawilony usługowe to najczęstsze zastosowanie pawilonów i kontenerów modułowych. Jaką działalność w ramach nich można prowadzić? Bardzo różną i dotyczącą różnych branż tj. np. motoryzacyjna, mieszkaniowa, gastronomiczna, sprzedaż produktów pierwszej potrzeby itp.

Pawilon handlowo-usługowy doskonale sprawdza się jako obiekt sprzedażowy z różnego rodzaju asortymentem. Z powodzeniem można w nim prowadzić mały sklep osiedlowy jak i większy salon handlowy, np. rowerowy czy też sukien ślubnych. To dobre rozwiązanie też na uliczny kiosk z prasą, sklep mięsny, rybny czy też warzywniak.

Znanymi przykładami działalności typowo usługowej prowadzonej w tego typu pawilonach są salony fryzjerskie i kosmetyczne. Co więcej sprawdzają się też w branży gastronomicznej. Mogą stanowić mały obiekt przy ruchliwej drodze, w którym przygotowuje i sprzedaje się dania na wynos. Mogą też zostać zaprojektowane z uwzględnieniem sali dla gości i funkcjonować jako standardowa restauracje. Możliwość wyposażenia pawilon handlowo-usługowy we wszystkie niezbędne systemy, instalacje i przyłącza, lady, blaty, okna itp. sprawia, że jest on skuteczną alternatywą dla obiektów murowanych.

Pawilony handlowo-usługowe
Pawilony handlowo-usługowe - Nowoczesne Elewacje

PAWILON HANDLOWO-USŁUGOWY – CENA OD PRODUCENTA

Cena budowy pawilonu handlowo-usługowego zależy od kilku podstawowych parametrów oraz od oczekiwanego wyposażenia. Podaj nam jak duży obiekt Cię interesuje, jakie będzie jego przeznaczeni i w co mamy go wyposażyć, a my przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę, po akceptacji której otrzymasz od nas wizualizację swojego obiektu.

    Przepisz kod z obrazka

    captcha

    Firma Nowoczesne Elewacje – producent pawilonów

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie pawilonów modułowych o różnorodnym zastosowaniu oraz producentem elewacji. Zapewniamy budowę obiektów najwyższej jakości, stosując nowoczesne technologie i materiały. Zajmujemy się realizacją inwestycji od A do Z. Przygotowujemy projekt i wizualizację pawilonu i na tej podstawie realizujemy całość wraz z montażem i wykończeniem w miejscu docelowym. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod nr tel. +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com