Kawiarnia modułowa

Nowoczesna kawiarnia modułowa to kawiarnia urządzona w obiektach tj. pawilony kontenery modułowe. To niewielkie obiekty o modułowej budowie, dzięki czemu w oparciu o standardowe rozwiązania możemy uzyskać obiekt dostosowany do indywidualnych potrzeb. Kawiarnia modułowa urządzona w pawilonie może być zlokalizowana dosłownie wszędzie. Dużą przewaga nowoczesnych pawilonów modułowych jest brak konieczności trwałego związania z podłożem – można je postawić na osiedlu, przy ulicy, w parku, na festynie itp. Co więcej dzięki ich mobilności ich lokalizację w razie konieczności można zmienić. Minimalizuje to ryzyko inwestycji przy otwieraniu nowej kawiarni, w razie ewentualnego niepowodzenia pawilon kawiarniany zawsze można sprzedać. Biorąc pod uwagę dużą popularność tego typu obiektów sprzedaż z pewnością byłaby szybka i opłacalna.

Uliczna kawiarnia modułowa

Obiekty modułowe mają tą przewagę, że można je zaprojektować i urządzić dostosowując do potrzeb danej działalności. Jeśli chcesz prowadzić małą uliczną kawiarenkę z kawą sprzedawaną na wynos, zaprojektujemy ją dla Ciebie. Kawiarnia modułowa z dużym oknem i ladą będzie w tym przypadku idealnym rozwiązaniem. Przechodnie chętnie zatrzymają się przy przyjaźnie wyglądającej kawiarence, aby w codziennym pośpiechu kupić kawę na dalsza drogę. Tego typu pawilon kawiarniany sprawdzi się zarówno na uboczu chodnika, jak tez w parku, przy plaży czy też w miejscu odbywających się festiwali. Co więcej kawa na wynos sprzeda się zarówno latem jak i zimą.

Kawiarnia modułowa z salą dla gości

W pawilonie modułowym można urządzić małą kawiarenkę z dużym oknem do wydawania napojów na wynos, jak również zupełnie standardową kawiarnię z salą dla gości. Kawiarnia modułowa może mieć dowolne wymiary i składać się z dowolnej liczby pomieszczeń, w tym z Sali dla gości, kuchni, zaplecza, magazynku, pomieszczeń sanitarnych itp. Pawilon można wyposażyć we wszelkie niezbędne instalacje i przyłącza, dzięki czemu zarówno można przyjmować w nim gości jak i zapewnić odpowiednie warunki pracy personelowi.

Kawiarnia modułowa - Nowoczesne Elewacje

Budowa pawilonu modułowego przeznaczonego na kawiarnię

Nowoczesne pawilony o modułowej budowie opierają się o solidną stalową konstrukcję nośną, którą zabezpieczamy przed korozją. Ściany i dach pokryte są najczęściej płytami warstwowymi, które zapewniają doskonałą termoizolację. Kawiarnia modułowa może być urządzaną w zależności od tego, jaki dokładnie obiekt chcesz prowadzić. Wielkość, okna, drzwi, rozkład pomieszczeń zależą od Ciebie. Również wygląd zewnętrzny dostosujemy do Twoich potrzeb, fazę projektowania zakończymy wizualizacją Twojego obiektu.

KAWIARNIA MODUŁOWA – CENA

Chcesz postawić kawiarnię modułową i zastanawiasz się ile to będzie kosztować? Oczywiście wszystko zależy jaka ma być duża, z czego wykonana i w co wyposażona. Wypełnij poniższy formularz, opisz jaki obiekt dokładnie Cię interesuje i co jest dla Ciebie najważniejsze, a otrzymasz od nas darmową wycenę.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – producent obiektów modułowych

  Jesteśmy doświadczonym producentem obiektów modułowych w tym także pawilonów kawiarnianych. Zajmujemy się projektowaniem pawilonów, ich wykonawstwem i obsługą serwisową. Nasi specjaliści chętnie doradzają w wyborze optymalnych rozwiązań. Pawilony usługowe tj. kawiarnia modułowa to nasza specjalność. Wypełnij powyższy formularz a otrzymasz od nas wycenę budowy pawilonu. Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio pod numerem +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com