Producent fasad aluminiowych

Producent fasad aluminiowych zajmuje się produkcją kasetonów elewacyjnych z płyt kompozytowych, z których wykonuje się zewnętrzną warstwę budynków. Nowoczesne fasady aluminiowe to często jednocześnie elewacje wentylowane stanowiące popularne rozwiązanie zapewniające komfortowe warunki wewnątrz budynków. Mowa tutaj o „oddychaniu” ścian i utrzymaniu właściwej temperatury, wilgotności i wentylacji. Za właściwe wykonanie kasetonów na elewacje odpowiada producent fasad aluminiowych, który często również zajmuje się ich montażem.

Producent fasad aluminiowych wentylowanych

Fasady wentylowane to nowoczesny system elewacji odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Zapewnia doskonałą izolację cieplną i akustyczną przy jednoczesnym „oddychaniu” ścian i właściwej wilgotności. Dodatkowo kasetony elewacyjne z płyt kompozytowych wyróżniają się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu z powodzeniem przez długie lata chronią i zdobią budynek. Doświadczony producent fasad aluminiowych potrafi sprawić, ze elewacja budynku będzie przede wszystkim trwała, ale również będzie prezentować się w określony, wybrany sposób. Elewacja budynku może zostać wykonana w różnych kolorach, z uwzględnieniem różnych wzorów i styli. To od właściciela domu zależy jak będzie się prezentować, producent fasad aluminiowych projektuje elewację zgodnie z wymaganiami i sugestiami.

Produkcja i montaż fasady aluminiowej

Co do zasady z definicji wynika, ze producent fasad aluminiowych zajmuje się ich produkcją, jednak nie jest to cały zakres działalności. Poza produkcją kasetonów fasadowych wykonywanych z aluminium, producent fasad aluminiowych zajmuje się również ich projektowaniem na konkretnym budynku oraz późniejszym montażem. Kasetony produkowane są zgodnie z projektem wykonanym w porozumieniu z właścicielem budynku.

Sam montaż fasady aluminiowej składa się zasadniczo z trzech części, a mianowicie z montażu podkonstrukcji, montażu obróbek wykończeniowych i montażu kasetonów z płyt kompozytowych. Montaż podkonstrukcji obejmuje przede wszystkim wyznaczenie pionowych i poziomych kierunków ścian. Wokół okien, drzwi i innych otworów mocuje się tzw. konsole konstrukcyjne a następnie profile konstrukcyjne. Pomiędzy konsolami i profilami umieszcza się warstwę izolacyjną. Na tak przygotowaną podkonstrukcję montuje się obróbki blacharskie a następnie końcową część fasady, czyli kasetony z płyt kompozytowych.

Producent fasad aluminiowych - Nowoczesne Elewacje
Producent Fasad Aluminiowych

PRODUCENT FASAD ALUMINIOWYCH – CENY

Ceny wykonania i montażu fasad aluminiowych zależą przede wszystkim od powierzchni budynku, którą mamy pokryć elewacją a także od rodzaju i parametrów wszystkich jej elementów. Jako doświadczony producent fasad aluminiowych gwarantujemy najlepszy stosunek jakości do ceny. Jeśli chcą Państwo poznać cenę wykonania elewacji na Państwa budynek, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Powierzchnia

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć rzut budynku, rzut przyziemia, rzut elewacji, mogą to być odręczne szkice, max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – Producent fasad aluminiowych

  Nowoczesne Elewacje to doświadczony producent fasad aluminiowych, działający na terenie całej Polski i poza nią. Specjalizujemy się w produkcji kasetonów elewacyjnych z płyt kompozytowych i stalowych, a także projektowaniem i montażem elewacji. Zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji. W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com