Sprzedaż pawilonów gastronomicznych

Sprzedaż pawilonów gastronomicznych od producenta

Projektowanie, budowa i sprzedaż pawilonów gastronomicznych to nasza specjalność. Zajmujemy się budową nowoczesnych obiektów modułowych o różnym przeznaczeniu, w tym dla branży gastronomicznej. Pawilony gastronomiczne doskonale sprawdzają się jako obiekty dla restauracji, kioski z jedzeniem typu fast food, cukiernie, piekarnie czy też kawiarnie. Buduje się je z konstrukcji stalowej i płyt warstwowych. Ich budowa jest szybka w stosunku do budynków murowanych, dzięki czemu nie musisz długo czekać za swoim pawilonem. Sprzedaż pawilonów gastronomicznych prosto od producenta pozwala na uzyskanie korzystnej ceny i daje pewność, że Twój obiekt będzie najwyższej jakości.

Sprzedaż pawilonów gastronomicznych – etapy

Sprzedaż pawilonów gastronomicznych rozpoczyna się od ustalenia wymagań, oczekiwań i ograniczeń, na podstawie czego rozpoczyna się etap projektowania. Po wykonaniu projektu i wizualizacji obiektu, wiesz już jak Twój pawilon będzie wyglądał. Dopiero jak zaakceptujesz ten etap przechodzimy do wykonania wszystkich niezbędnych elementów poczynając od konstrukcji stalowej, przez obudowę ścian i dachu aż po wyposażenie. Częściowo montujemy poszczególne moduły w warunkach produkcyjnych, natomiast końcowy montaż odbywa się w miejscu docelowym.

Zastosowanie pawilonów gastronomicznych

Pawilony gastronomiczne to nowoczesne obiekty modułowe o szerokim zastosowaniu w branży gastronomicznej. Ze względu na ich dużą uniwersalność i możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb już na etapie projektowania, sprawdzają się zarówno jako duże restauracje jak też małe budki z jedzeniem na wynos. Przykładem mogą być restauracje modułowe, które obejmują wszystkie pomieszczenia niezbędne do prowadzenia restauracji nawet z wyższej półki. Pawilon możemy zaprojektować uwzględniając kuchnię i jej wyposażenie, zaplecze, chłodnie, magazynek, strefę sanitarną zarówno dla gości jak i dla pracowników oraz przede wszystkim salę dla gości. Pawilony dla gastronomii to również niewielkie kioski gastronomiczne, czyli innymi słowy przydrożne budki, w których przygotowuje się i sprzedaje jedzenie na wynos. Tego typu kioski wyposaża się w bardzo duże otwierane okno oraz ladę do wydawania posiłków. W pawilonach prowadzi się także cukiernie, piekarnie, kawiarnie, winiarnie, pączkarnie itp.

Sprzedaż pawilonów gastronomicznych

SPRZEDAŻ PAWILONÓW GASTRONOMICZNYCH – WYCENA

Interesuje Cię budowa pawilonu gastronomicznego dla Twojego biznesu? Skontaktuj się z nami, opisz co potrzebujesz, a my przygotujemy propozycję dla Ciebie. Jeśli nie wiesz do końca jakie rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze, nic się nie martw, nasi specjaliści chętnie doradzą.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – producent pawilonów dla gastronomii

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i budowie kontenerów i pawilonów modułowych o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent pawilonów dla gastronomii zapewniamy najwyższą jakość wykonania, szybką i sprawną realizację obiektu, profesjonalne doradztwo i obsługę posprzedażową. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com