Kontenery handlowe

Kontenery handlowe znane też pod nazwą pawilony handlowe to obiekty modułowe wykorzystywane w działalności handlowej. Z kolei działalność handlowa to specyficzny rodzaj działalności, który wiąże się z koniecznością zorganizowania miejsca sprzedaży produktów. Klienci przychodzą do takiego miejsca, mają możliwość obejrzenia produktów i dopiero podejmują decyzję o zakupie. Dlatego ważne jest, aby miejsce sprzedaży prezentowało się atrakcyjnie i pozwalało na właściwą dla danej branży ekspozycję produktów. Są oczywiście wyjątki, kiedy nie potrzebujemy miejsca do spotkań z klientami, mowa tutaj o sprzedaży internetowej czy też idąc dalej droppshipping’u gdzie nie potrzebujemy nawet magazynu. Jednak działalność handlowa związana jest wciąż mocno ze sklepami stacjonarnymi. Rozwiązanie w tym zakresie, jakim są kontenery handlowe, umożliwia zorganizowanie miejsca sprzedaży dostosowanego do indywidualnych potrzeb, przy tym jest ekonomiczne i szybkie w realizacji.

Czym wyróżniają się kontenery handlowe?

Nowoczesne kontenery handlowe wyróżniają się modułową budową, która umożliwia wykonanie takiego kontenera w oparciu o regularne moduły konstrukcji. Ich łączenie pozwala na uzyskanie obiektu dowolnej wielkości. Modułowa budowa pozwala na szybki montaż, przygotowane wcześniej w zakładzie produkcyjnym gotowe moduły przewozi się na miejsce budowy i tam montuje w całość.

Kontenery handlowe to też tzw. obiekty mobilne. Co to oznacza? Konkretnie to, że nie są na trwałe związane z podłożem i można je przenieść w inne miejsce. Daje to nie tylko możliwość zmiany lokalizacji prowadzonej działalności, ale również w razie potrzeby opcję późniejszej sprzedaży kontenera. Minimalizujemy tym samym ryzyko inwestycji i prowadzonej działalności. Kontenery handlowe są na tyle popularne, że nie ma żadnego problemu z ich sprzedażą.

Nieocenioną zaletą jaką niosą ze sobą kontenery handlowe jest możliwość uzyskania oryginalnego wyglądu. Pokrycie ścian i dachu wykonujemy zazwyczaj z płyt warstwowych, które możemy ułożyć w dowolnym kierunku, co już nadaje specyficzny wygląd, zgodnie z preferencjami inwestora. Co więcej płyty warstwowe możemy pomalować na dowolny kolor z palety RAL. To wszystko sprawia, że budowany kontener handlowy będzie prezentować się nowocześnie i zgodnie z barwami i charakterem firmy.

Kontenery handlowe
Kontenery handlowe - Nowoczesne Elewacje

KONTENERY HANDLOWE – CENA

Cena budowy kontenerów handlowych uzależniona jest głównie od ich wymiarów, wyposażenia i wykończenia. Jeśli chcą Państwo poznać cenę budowy kontenera handlowego dla Państwa firmy, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza. Na jego podstawie przygotujemy dla Państwa wycenę lub skontaktujemy się w celu doprecyzowania szczegółów.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Budowa kontenerów handlowych z firmą Nowoczesne Elewacje

  Zajmujemy się budową kontenerów handlowych, Nasza specjalność to budowa obiektów modułowych przeznaczonych na wszelkiego rodzaju sklepy i sklepiki, warzywniaki, kwiaciarnie, cukiernie, kioski, mniejsze i większe salony sprzedaży. Zapewniamy kompleksową i sprawną realizację inwestycji. W razie potrzeby nasi specjaliści doradzą przy wyborze optymalnego rozwiązania dla Państwa firmy. Zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny umieszczonego powyżej lub do bezpośredniego kontaktu pod numerem +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com.