Sklepy modułowe

Sklepy modułowe to nic innego jak popularne pawilony handlowe o modułowej budowie. Ich dużą zaletą jest przenośność, czyli możliwość relokacji, gdyż są to zazwyczaj niewielkie obiekty nietrwale związane z gruntem. Elastyczność w projektowaniu i duże możliwości personalizacji sprawiają, że sklepy modułowe sprawdzają się jako sklepy o różnym charakterze. Możemy uzyskać nowoczesny i oryginalny wygląd, a dodatkowo obiekty te spełniają wszystkie funkcje standardowych budynków murowanych.

Dlaczego warto zainwestować w sklepy modułowe?

Jak wyżej wspomniano sklepy modułowe niosą za sobą wiele zalet. Już na etapie projektowania można je dostosować do indywidualnych potrzeb zarówno pod względem wymiarów, liczby i wielkości pomieszczeń wewnątrz budynku, wyposażenia i wyglądu zewnętrznego. Inwestując w sklepy modułowe unikamy ryzyka, że coś może się nie udać i będziemy stratni. Ich mobilność, czyli możliwość częściowego demontażu i przeniesienia w inne miejsce sprawia, że po pierwsze możemy w każdej chwili zmienić lokalizację naszej działalności, a po drugie zawsze taki obiekt możemy sprzedać.  Obiekty tego typu są też o wiele szybsze w realizacji niż budynki murowane i jednocześnie bardziej ekonomiczne. Zastosowane materiały najwyższej jakości sprawiają, że obiekty te możemy eksploatować przez długie lata.

Sklepy modułowe - wykonawca Nowoczesne Elewacje
Nowoczesne sklepy modułowe

Zastosowanie sklepów modułowych

Jak sama nazwa wskazuje, sklepy modułowe są wykorzystywane w prowadzeniu działalności handlowej. Mogą to być małe sklepiki a także sklepy o średniej lub nawet dużej powierzchni. Modułowa budowa pozwala na łączenie modułów do uzyskania dowolnych wymiarów obiektu. Z powodzeniem sklepy modułowe sprawdzają się jako osiedlowe sklepy spożywcze i monopolowe, a także warzywniaki, sklepy mięsne, cukiernie i piekarnie czy też kwiaciarnie. Sklepy modułowe to tez popularne kioski stawiane przy chodnikach, na przystankach i w innych strategicznych miejscach. Można w nich zorganizować też całkiem spore salony rowerowe czy też salony samochodowe. To najczęstsze przykłady wykorzystania tego typu obiektów, ale tak naprawdę możliwości ich zastosowania ogranicza tylko nasza wyobraźnia.

SKLEPY MODUŁOWE – CENA

Cena budowy sklepu modułowego uzależniona jest w dużej mierze od ich przeznaczenia, a co za tym idzie od wymagań jakie ma spełniać. Czynnikiem najbardziej determinującym cenę jest oczywiście wielkość budynku. To ona wpływa w dużej mierze na ilość potrzebnych materiałów i czas pracy, który trzeba przeznaczyć na wykonanie obiektu. Nie bez znaczenia jest także wyposażenie. Mówiąc o obiektach takich jak sklepy modułowe wyposażenie może być bardzo różne W niektórych przypadkach będą to obiekty wyposażone np. w różnego rodzaju lady i specjalne okna, przez które wydawane będą produkty klientom – jak np. w przypadku kiosków. Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, na podstawie którego przygotujemy dla Państwa wycenę. Jeśli będziemy potrzebować więcej informacji, skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Budowa sklepów modułowych z firmą Nowoczesne Elewacje

  Specjalizujemy się w elewacjach budynków firmowych oraz w budowie obiektów modułowych takich jak m. in. sklepy modułowe. Nowoczesne Elewacje to zespól doświadczonych specjalistów wykorzystujących nowoczesne technologie i materiały najwyższej jakości. Z nami realizacja Twojej inwestycji przebiegnie sprawnie i terminowo. Niczym nie musisz się martwić, w razie wątpliwości doradzimy i pomożemy w wyborze rozwiązania. W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com. Jeżeli natomiast już wiesz, czego dokładnie potrzebujesz, zachęcamy do wypełnienia powyższego formularza.