Okładziny elewacyjne

Okładziny elewacyjne są to ogólnie mówiąc materiały, które wykorzystujemy do pokrycia zewnętrznej powierzchni ścian budynku, np. panele elewacyjne. Z jakich konkretnie rodzajów materiałów wykonuje się okładziny elewacyjne? Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Inne materiały wykorzystuje się przykładowo do okładzin domów a inne do okładzin budynków przemysłowych i firmowych. Jedno jest pewne, okładziny elewacyjne powinny spełniać swoje podstawowe funkcje czyli stanowić pierwszą zewnętrzną warstwę ochronną, umożliwiać termoizolację oraz nadawać pożądany wygląd zewnętrzny obiektu.

Okładziny elewacyjne obiektów firmowych

Nowoczesne okładziny obiektów firmowych to często okładziny z płyt stalowych i aluminiowych, czy też okładziny z płyt kompozytowych. Stosujemy je ze względu na ich właściwości. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, trwałe oraz zapewniają nowoczesny i elegancji wygląd. Stosujemy je na różne rodzaje budynków, zarówno te, których ściany wykonane są w płyt OSB, drewna, płyt warstwowych jak i te murowane.

OKŁADZINY ELEWACYJNE – CENA

Cena okładzin elewacyjnych jest zależna od ich rodzaju i ilości niezbędnej do wykonania całej elewacji obiektu. Zapraszamy do kontaktu z nami przez poniższy formularz wyceny, na podstawie którego przybliżymy Państwu koszty wykonania elewacji dostosowanej do Państwa budynku. Jeśli dysponują Państwo projektem obiektu, rzutami itp. to prosimy o ich załączenie, dzięki temu będziemy mogli doprecyzować wycenę.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Powierzchnia

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć rzut budynku, rzut przyziemia, rzut elewacji, mogą to być odręczne szkice, max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Okładziny elewacyjne z płyt stalowych i aluminiowych

  Okładziny elewacyjne z płyt stalowych i aluminiowych to nowoczesne rozwiązanie niosące za sobą szereg korzyści. Charakteryzuje je wysoka odporność na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, trwałość i łatwość w utrzymaniu. Co więcej nadają estetyczny wygląd zewnętrzny obiektów, dostosowany do indywidualnych potrzeb zarówno pod względem kolorystycznym jak i sposobem ich ułożenia. Tego rodzaju okładziny elewacyjne pozwalają też na zachowanie odpowiedniej termoizolacji i w konsekwencji oszczędność energii potrzebnej do ogrzania i klimatyzowania wnętrza obiektu.

  Kolejną zaletą, jaką wyróżniają się okładziny elewacyjne wykonane z płyt stalowych i aluminiowych jest możliwość ich wymiany. Przykładowo, jeśli uszkodzeniu ulegnie jedna z płyt, można bez większego problemu ją wymienić, bez konieczności ingerencji w całą elewację. Poza tym nadają się do ponownego wykorzystania po ich demontażu. Zapewniamy szybki montaż i optymalne koszty w stosunku do jakości i właściwości elewacji.

  Okłądziny elewacyjne - producent

  Producent okładzin elewacyjnych – Nowoczesne Elewacje

  Firma Nowoczesne Elewacje to doświadczony producent okładzin elewacyjnych stosowanych do pokrycia ścian obiektów firmowych. Wykonujemy elewacje różnego rodzaju budynków firmowych, sklepów, salonów sprzedaży, budynków biurowych, obiektów halowych itp. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w wyborze okładzin elewacyjnych, projekt, wykonanie oraz montaż elewacji. Zachęcamy do wypełnienia powyższego formularza lub do bezpośredniego kontaktu z nami.

  Okładziny elewacyjne
  Okładziny elewacyjne - Nowoczesne Elewacje