Sklepy z płyty obornickiej

Nowoczesne sklepy z płyty obornickiej cieszą się dużą popularnością, gdyż rozwiązanie to pozwala na szybkie postawienie sklepu w dowolnym miejscu. Mowa tutaj o obiektach takich jak pawilony handlowe wykorzystywane jako punkty sprzedaży w różnych branżach. Sklepy z płyty obornickiej mogą mieć różne rozmiary, różny rozkład pomieszczeń, różne przeszklenia, a także różny wygląd zewnętrzny. Można je dostosować do indywidualnych potrzeb, wszystko zależy od oczekiwań inwestora.

Sklepy z płyty obornickiej w praktyce

Jakie zastosowanie wyróżnia sklepy z płyty obornickiej? Ogólnie mówiąc bardzo szerokie i jak nazwa sugeruje głównie w handlu. Pawilony handlowe idealnie nadają się na różnego rodzaju sklepy. Sprawdzą się zarówno jako mały sklepik osiedlowy jak i znacznie większy salon sprzedaży. W sklepach z płyty obornickiej można prowadzić sprzedaż różnorodnego asortymentu, od produktów spożywczych, przez odzież, aż po części motoryzacyjne, czy też salony sprzedaży samochodów. Tak naprawdę nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o dostępny w sklepie asortyment.

Specyficznym rodzajem tego typu obiektów są kioski z płyty obornickiej. To wszystkim dobrze znane niewielkie obiekty z produktami pierwszej potrzeby, które stoją zazwyczaj przy ruchliwych chodnikach i na przystankach. Ich cechą charakterystyczną są duże przeszklenia i małe otwierane okienko, przez które obsługuje się klientów.

Sklepy z płyty obornickiej

SKLEPY Z PŁYTY OBORNICKIEJ – WYCENA

Chcesz wiedzieć ile będzie kosztował sklep z płyty obornickiej dla Twojej firmy? Wypełnij poniższy formularz, opisz czego potrzebujesz i jakie są Twoje oczekiwania, a przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Co to jest płyta obornicka?

  Płyta obornicka to nic innego jak inna, bardziej potoczna nazwa płyty warstwowej. Jest wygodnym  i docenianym materiałem budowlanym stosowanym przede wszystkim do obudowy ścian i dachów w różnego rodzaju budynkach. Pozwala zarówno ocieplić budynek jak i zabezpieczyć go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Płyty obornickie zapewniają bardzo dobrą izolację cieplną, a także akustyczną. Składają się z dwóch stalowych okładzin zewnętrznych oraz rdzenia między nimi. Ich właściwości zależą od materiału, z którego wykonany jest ten rdzeń. Najczęściej stosowane są płyty z rdzeniem z pianki poliuretanowej, styropianu lub wełny mineralnej. Dzięki zastosowaniu płyt warstwowych, sklepy z płyty obornickiej z powodzeniem zastępują budynki murowane, zachowując optymalne warunki cieplne i wilgotność wewnątrz pomieszczeń.

  Sklepy z płyty obornickiej - Nowoczesne Elewacje

  Jakie zalety niosą za sobą sklepy z płyty obornickiej?

  Pawilony, w oparciu o które buduje się sklepy z płyty obornickiej, niosą za sobą szereg zalet. Są to obiekty modułowe, które można zaprojektować i zbudować w oparciu o gotowe, sprawdzone moduły, dostosowując jednocześnie obiekt do indywidualnych potrzeb inwestora. Możemy zbudować dla Ciebie obiekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami i idealny dla Twojego biznesu, niezależnie co sprzedajesz, czy też jakie usługi świadczysz. Sklepy z płyty obornickiej można postawić w stosunkowo krótkim czasie, zdecydowanie szybciej niż budynki murowane. Co więcej jest to rozwiązanie bardzo elastyczne i mobilne. Oznacza to, że obiekty te można w razie potrzeby przenieść w inne miejsce, gdyż nie są na trwałe związane z podłożem. Nie wymagają również fundamentów, można je postawić praktycznie na każdym płaskim i utwardzonym podłożu.

  Nowoczesne Elewacje – producent obiektów z płyty obornickiej

  Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie nowoczesnych pawilonów z płyt warstwowych, w tym obiektów przeznaczonych na sklepy. Realizujemy inwestycje kompleksowo, zaczynając od analizy potrzeb i projektowania, przez wykonanie wszystkich elementów, ich transport, montaż i wykończenie w miejscu docelowym. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod nr tel. +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com