Firma elewacyjna

Sprawdzona firma elewacyjna – Nowoczesne Elewacje

Firma elewacyjna to przedsiębiorstwo działające w branży budowlanej, zajmująca się usługami związanymi z remontem, renowacją i montażem elewacji budynku, a także / lub produkcją paneli elewacyjnych. Jedną z takich firm jest nasza firma Nowoczesne Elewacje. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie elewacji budynków od projektu elewacji przez produkcję aż po montaż i obsługę serwisową. Wykonujemy elewacje zarówno na starych budynkach, w których elewacja wymaga wymiany, jak również tych zupełnie nowych. Zapewniamy najwyższą jakość naszych usług i najnowsze dostępne rozwiązania. Naszym flagowym rozwiązaniem są systemy elewacji wentylowanych.

Czym zajmuje się firma elewacyjna?

Firma elewacyjna zajmuje się przede wszystkim projektowaniem, wykonawstwem i montażem elewacji budynków. Zakres usług obejmuje również często odnawianie i malowanie elewacji, naprawy i wymianę tynków oraz montaż nowoczesnych rozwiązań, takich jak między innymi elewacje wentylowane. Niezależnie od wachlarza usług firma elewacyjna zapewnia doradztwo i wsparcie w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań dla swoich klientów.

Jako doświadczona firma elewacyjna dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i satysfakcji naszych klientów, oferujemy kompleksowe wsparcie i doradztwo na każdym etapie projektu i realizacji inwestycji. Dzięki wiedzy i doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko piękny wygląd budynku, ale także jego trwałość i bezpieczeństwo.

Firma elewacyjna - Nowoczesne Elewacje
Firma elewacyjna

System elewacji wentylowanych

Nasza firma elewacyjne Nowoczesne Elewacje specjalizuje się w systemach znanych pod nazwą elewacje wentylowane. Do budowy naszych elewacji używamy kasetony elewacyjne stalowe oraz aluminiowe. System elewacji wentylowanych to rodzaj elewacji budynku, w którym warstwa zewnętrzna jest oddzielona od powierzchni budynku specjalną szczeliną wentylacyjną. Celem stosowania elewacji wentylowanych jest zapewnienie lepszej izolacji termicznej i akustycznej budynku oraz zwiększenie jego trwałości i odporności na wilgoć i zanieczyszczenia. Elewacje wentylowane są zazwyczaj wykonywane z materiałów takich jak płyty warstwowe, kasetony stalowe i aluminiowe. Ten rodzaj elewacji jest szczególnie polecany dla budynków w trudnych warunkach klimatycznych, gdzie wilgoć i zanieczyszczenia mogą powodować uszkodzenia elewacji.

FIRMA ELEWACYJNA – CENY

Planujesz odnowić elewację swojego budynku lub jesteś w trakcie budowy nowego obiektu i planujesz go wykończyć nowoczesną elewacją? Wypełnij poniższy formularz, opisz co potrzebujesz, załącz szkice budynku, jeśli posiadasz. Przygotujemy dla Ciebie najlepszy rozwiązanie i darmową wycenę.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Powierzchnia

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć rzut budynku, rzut przyziemia, rzut elewacji, mogą to być odręczne szkice, max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Projekt, wykonanie i montaż elewacji

  Nowoczesne Elewacje to firma z wieloletnim doświadczeniem i wieloma realizacjami wraz z zadowolonymi klientami na swoim koncie. Zapewniamy kompleksową realizację całej inwestycji. Przygotujemy dla Ciebie projekt elewacji wraz z wizualizacją, żeby można było zobaczyć jak elewacja będzie się prezentować. Na podstawie projektu wykonamy wszystkie niezbędne elementy, przewieziemy je i zamontujemy na Twoim budynku. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z naszymi specjalistami pod numerem telefonu +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com