Panele elewacyjne

Panele elewacyjne pozwalają na wykonanie elewacji wszelkiego rodzaju budynków. Nadaja się doskonale na tzw. elewacje wentylowane. Elewacja stanowi bardzo ważny element zarówno domów jak i budynków przeznaczonych do prowadzenia działalności gospodarczej. Stosujemy różnego rodzaju panele i płyty, dzięki którym zapewniamy spełnienie dwóch podstawowych funkcji elewacji. Nowoczesne panele elewacyjne przede wszystkim zabezpieczają budynek przed działaniem czynników zewnętrznych tj. czynniki atmosferyczne jak też uszkodzenia mechaniczne. Drugą równie ważną rolą, którą zapewniamy montując elewacje, jest nadanie budynkowi walorów estetycznych.

Panele elewacyjne – zabezpieczenie i termoizolacja budynku

Podstawową rolą elewacji budynku jest zabezpieczenie go przed możliwymi uszkodzeniami i po prostu niszczeniem. Zakładając elewacje, czy to na dom, czy też na budynki firmowe dbamy o ich trwałość i możliwość użytkowania przez całe lata.

Właściwie dobrane i wykonane panele elewacyjne wpływają również na izolacje cieplną budynku, czyli jednym słowem stanowią ocieplenie budynku. Dzięki temu w łatwy sposób możemy zapewnić odpowiedni komfort cieplny wewnątrz pomieszczeń.

Walory estetyczne, czyli wartość dodana paneli elewacyjnych

Zabezpieczenie budynku to jedna kwestia, jednak wykańczając budynek chcemy, aby on również ładnie się prezentował. Niezależnie czy wolimy nowoczesny wygląd czy bardziej tradycyjny, wszystko powinno wyglądać estetycznie i najlepiej według naszego gustu. Dlatego też stosujemy panele elewacyjne, które pozwolą na stworzenie elewacji według indywidualnych potrzeb.

Panele Elewacyjne

PANELE ELEWACYJNE – CENA

Ile kosztują panele elewacyjne? Oczywiście odpowiedź brzmi: to zależy. Od czego? Od wielu czynników m. in. od powierzchni ścian budynku, na którą chcemy je założyć oraz od rodzaju paneli, jakie wybierzemy. Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, podania szczegółów planowanej inwestycji, na podstawie których przygotujemy dla Państwa wycenę wykonania i montażu paneli elewacyjnych.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Powierzchnia

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć rzut budynku, rzut przyziemia, rzut elewacji, mogą to być odręczne szkice, max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Panele Elewacyjne dla firm od Nowoczesne Elewacje

  Nowoczesne Elewacje to doświadczony producent paneli elewacyjnych. Specjalizujemy się w elewacjach dla firm. Oferujemy elewacje stalowe i aluminiowe. Zajmujemy się wykonaniem elewacji na nowych budynkach jak i na istniejących starych budynkach. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru paneli elewacyjnych na budynki, w których prowadzona jest działalność gospodarcza. Przygotujemy dla Państwa profesjonalny projekt, wykonamy i zamontujemy kompletną elewację.

  Nowoczesne Panele Elewacyjne
  Panele Elewacyjne - NowoczesneElewacje.Com