Restauracja modułowa

Nowoczesna restauracja modułowa w kontenerze

Restauracja modułowa to innymi słowy pawilon czy też kontener gastronomiczny, w którym prowadzi się restaurację czy też po prostu jakiś punkt gastronomiczny. Kontenery gastronomiczne należą do bardzo popularnych obiektów modułowych, które łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb, w zależności jaki lokal chcesz prowadzić. Restauracja modułowa, jak sama nazwa mówi, obejmuje poza kuchnią i zapleczem także, albo przede wszystkim lokal dla gości. Niezależnie czy chcesz otworzyć dużą czy też małą restaurację, obiekty modułowe doskonale się do tego nadają.

Restauracje modułowe – kontenery gastronomiczne z salą dla gości

Nowoczesne kontenery są obiektami, które sprawdzają się znakomicie w branży gastronomicznej. W oparciu o to rozwiązanie budujemy między innymi restauracje modułowe. Pozwala nam ono dostosować obiekt do Twoich potrzeb i urządzić go tak, jak tego oczekujesz. Oznacza to, że Twoja restauracja modułowa może mieć dowolne wymiary i obejmować szereg pomieszczeń tj. kuchnia i zaplecze, magazynek, pomieszczenia sanitarno-socjalne i co ważne salę dla gości. Kontener przeznaczony na restauracje może mieć niewielkie rozmiary i obejmować salę dla gości np. z dwoma czy też trzema stolikami. Może jednak uwzględniać dużą salę dla gości z kilkunastoma  nawet kilkudziesięcioma stolikami w różnych konfiguracjach, co więcej sala dla gości może być podzielona na strefy czy też na osobne pomieszczenia. Wszystko zależy jakiego lokalu potrzebujesz i jak chcesz go urządzić.

Restauracja modułowa - Nowoczesne Elewacje
Restauracja modułowa

Budowa restauracji modułowej

Restauracja modułowa budowana jest w oparciu o solidną konstrukcję stalową, którą zabezpieczamy przed korozją. Ściany i dach takiego obiektu najczęściej pokrywamy płytami warstwowymi. Są one bardzo wdzięcznym materiałem, ponieważ poza estetycznym wyglądem, charakteryzują się bardzo dobrą termoizolacją, dzięki czemu w obiekcie zapewniane są komfortowe warunki zarówno zimą jak i latem. Budowa restauracji modułowej rozpoczyna się od etapu projektowania, w którym uwzględnia się wszystkie elementy konstrukcji, obudowy i wyposażenia. W przypadku obiektów restauracyjnym warto dobrze przemyśleć wyposażenie kuchni, w której przygotowywane będą dania. Niezbędne będzie miejsce na lodówki i inne sprzęty, a także wyposażenie kuchni w blaty i regały oraz odpowiednie przyłącza i instalacje.

Zastosowanie kontenerów gastronomicznych

Restauracje modułowe z salą dla gości to tylko jeden z przykładów zastosowania kontenerów gastronomicznych. Sprawdzają się one zarówno jako obiekty z miejscem do obsługi gości jak też do sprzedaży dań wydawanych na wynos. Przykładami tego typu obiektów są wszelkiego rodzaju kioski i tzw. budki z jedzeniem typu fast food. W takich przypadkach wyposażamy kontener w duże otwierane okna z ladą na zewnątrz, przez które wydaje się zapakowane dania. Wiosną i latem przed takim kioskiem gastronomicznym można spotkać tzw. ogródki, czyli stoliki dla gości na zewnątrz, zazwyczaj pod parasolami. Kontenery czy też pawilony sprawdzają się także jako piekarnie, cukiernie czy też kawiarnie. Wyróżniają się dużą elastycznością pod względem możliwości zastosowania.

RESTAURACJA MODUŁOWA – WYCENA

Planujesz otworzyć punkt gastronomiczny w obiekcie modułowym? Zastanawiasz się ile będzie kosztować Twoja restauracja modułowa? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie korzystną wycenę budowy takiego obiektu. Możesz skorzystać z naszych gotowych rozwiązań lub zaprojektujemy obiekt specjalnie dla Ciebie.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – Producent obiektów restauracyjnych

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i budowie kontenerów i pawilonów modułowych. Obiekty restauracyjne to popularne zastosowanie naszych kontenerów. Pomagamy w doborze najlepszego rozwiązania i projektujemy obiekty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com