Budynki modułowe kontenerowe

Nowoczesne budynki modułowe kontenerowe są to popularne pawilony o modułowej budowie, wykonane najczęściej z płyt warstwowych i konstrukcji stalowej. Wyróżniają się brakiem trwałego związania z podłożem, dzięki czemu można je postawić praktycznie na każdym płaskim podłożu, przenieść w inna lokalizację, a co za tym idzie w razie konieczności bez problemu sprzedać. Budynki modułowe kontenerowe znajdują swoje zastosowanie w każdej branży, czy to jako biura, czy też obiekty sprzedażowe i usługowe, garaże a także obiekty specjalne tj. stróżówki, portiernie, pomieszczenia socjalne i sanitarne itp.

Budynki modułowe kontenerowe jako biura i sklepy

Gdzie najczęściej można spotkać budynki modułowe kontenerowe? Dosłownie wszędzie i na każdym kroku. Najczęstszym zastosowaniem są pawilony handlowe i kontenery biurowe. Te pierwsze to przede wszystkim kioski i sklepy modułowe z różnym asortymentem. Zaliczamy do nich kioski uliczne z biletami, prasą i produktami pierwszej potrzeby, ale także wszelkiego rodzaju sklepy osiedlowe, monopolowe, kwiaciarnie, salony rowerowe czy też biura sprzedaży np. mieszkań. Budynki modułowe kontenerowe sprawdzają się też doskonale jako biura i pomieszczenia dla pracowników administracyjnych. Mogą to być samodzielne obiekty ze wspólną przestrzenią biurową lub też wydzielonymi pokojami. Często także budynki kontenerowe stawia się wewnątrz większych obiektów tj. hale produkcyjne, magazyny itp. Pozwalają na stworzenie biur dla kierowników działów i obsługi administracyjnej jak również można wydzielić w nich pomieszczenia socjalno-sanitarne.

Budynki modułowe kontenerowe od Nowoczesne Elewacje
Budynki modułowe kontenerowe

Z czego wykonuje się budynki modułowe kontenerowe?

Najbardziej popularnym materiałem stosowanym do wykonywania obiektów takich jak budynki modułowe kontenerowe są płyty warstwowe. To z nich wykonuje się zazwyczaj dach i ściany, aby zapewnić dobrą termoizolację budynki i estetyczny, atrakcyjny wygląd. Doskonała termoizolacja zapewniona dzięki płytą warstwowym umożliwia eksploatację budynku przez wszystkie pory roku – w łatwy sposób uzyskuje się w nich komfort cieplny zarówno latem jak i zimą. Płyty warstwowe można montować zarówno w pionie jak i poziomie, co więcej można je pomalować na dowolne kolory z palety barw RAL. Możemy zatem uzyskać specyficzny wygląd obiektu w kolorach dostosowanych do Twojej firmy. Konstrukcja kontenerów wykonana jest z wysokiej jakości stali, dzięki czemu uzyskujemy solidny obiekt, który może służyć przed długie lata. Wyposażenie budynków modułowych dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Można w nich zamontować  potrzebne instalacje, blaty, lady, podzielić wnętrze na odrębne pomieszczenia, wydzielić toalety, kuchnię itp.

BUDYNKI MODUŁOWE KONTENEROWE – CENA

Cena budowy kontenerów jest uzależniona przede wszystkim od ich wielkości, materiałów i wyposażenia. Jeśli chcesz dowiedzieć się ile kosztuje postawienie takiego kontenera dla Twojej firmy, wypełnij poniższy formularz. Opisz czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie wraz z wyceną.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – producent budynków kontenerowych

  Specjalizujemy się w budowie pawilonów i kontenerów modułowych o dowolnym zastosowaniu. Zaprojektujemy dla Ciebie kontener handlowy, biurowy, gastronomiczny, garażowy, portiernie, stróżówkę i każdy inny jaki potrzebujesz. Nasi specjaliści pomogą w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com