Pawilony usługowe

Pawilony usługowe to nowoczesne obiekty o modułowej budowie tzw. pawilony modułowe przeznaczone do prowadzenia usługowej działalności gospodarczej. Mogą mieć dowolne wymiary, stanowić samodzielne obiekty lub połączone ze sobą ciągi budynków. Pawilony usługowe są z jednej strony standardowym rozwiązaniem, a z drugiej dostosowujemy je do indywidualnych potrzeb. Sprawdzają się doskonale w różnych branżach usługowych i handlowych. Mogą stanowić siedzibę firmy, przestrzeń do spotkań z Klientami jak i miejsce wykonywania usług. Wszystko zależy od potrzeb, a w konsekwencji od projektu i wykonania pawilonu.

Z czego zbudowane są pawilony usługowe?

Nowoczesne obiekty takie jak pawilony usługowe charakteryzują się modułową budową. Oznacza to, że buduje się je z powtarzalnych modułów do osiągnięcia wymaganych gabarytów. Standaryzacja modułów umożliwia ich produkcję i częściowy montaż w warunkach kontrolowanych w zakładach produkcyjnych, co pozwala zapewnić najwyższą jakość. Konstrukcję pawilonów wykonujemy najczęściej ze stali, którą zabezpieczamy przed korozją. Na elewację ścian oraz na dach bardzo dobrze nadają się płyty warstwowe. Zabezpieczają one budynki i zapewniają doskonałą termoizolację.

Zastosowanie pawilonów usługowych

Organizacja obiektów firmowych może wydawać się nie lada wyzwaniem. Otwierając bądź rozbudowując działalność gospodarczą często niezbędne są pomieszczenia, w których można ją prowadzić. Mowa o różnego rodzaju pomieszczeniach czy to biurowych czy też chociażby tych, w których sprzedaje i wykonuje się usługi.

Modułowe pawilony usługowe sprawdzają się w takich branżach jak branża beauty, ubezpieczeniowa, medyczna, motoryzacyjna, gastronomiczna itp. między innymi jako:

 • Salony kosmetyczne,
 • Salony fryzjerskie,
 • Gabinety odnowy biologicznej,
 • Oddziały ubezpieczeniowe
 • Przychodnie lekarskie
 • Restauracje
 • Kawiarnie
 • Biura turystyczne

Wyposażenie pawilonów handlowych może być bardzo różne, dlatego ich zastosowanie jest bardzo szerokie i nie ogranicza się ani do branży ani do rodzaju działalności.

Pawilony usługowe - Nowoczesne Elewacje
Modułowe pawilony usługowe

PAWILONY USŁUGOWE – CENA

Chcesz wiedzieć ile kosztują pawilony usługowe? Wypełnij poniższy formularz, a przygotujemy dla Ciebie wycenę budowy pawilonu. Opisz szczegóły, jeśli wiesz dokładnie czego potrzebujesz. Jeśli nie wiesz jakie rozwiązanie wybrać, nic się nie martw, wyślij formularz a skontaktujemy się z Tobą, doradzimy i ustalimy to, co niezbędne.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Producent pawilonów usługowych – Nowoczesne Elewacje

  Nowoczesne Elewacje to firma specjalizująca się w budowie nowoczesnych pawilonów usługowych oraz w elewacjach wentylowanych. Skontaktuj się z nami a zaprojektujemy pawilon dla Ciebie i przygotujemy wizualizację, a następnie wykonamy wszystkie elementy i postawimy pawilon usługowy w wyznaczonym miejscu. Zapewniamy korzystne ceny, szybką realizację i przede wszystkim sprawną współpracę. Skontaktuj się z naszymi specjalistami poprzez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com