Pawilony biurowe

Nowoczesne rozwiązania w zakresie budowy i organizacji pomieszczeń niezbędnych do prowadzenia firmy dają wiele możliwości, jedną z nich są pawilony biurowe. Znane są one również pod nazwą kontenery biurowe. Ogólnie mówiąc pawilony biurowe to obiekty można powiedzieć mobilne, czyli nietrwale związane z gruntem, możliwe do relokacji. Są wygodnym rozwiązaniem ze względu na swoją uniwersalność zastosowania, możliwość szybkiej budowy i rozbudowy w przyszłości.

Zastosowanie pawilonów biurowych

Pawilony biurowe to nowoczesne obiekty modułowe o lekkiej zabudowie. Ich modułowa budowa pozwala na organizowanie biur w przeróżny sposób, np. jako otwarte pomieszczenia tzw. openspace czy też ze ściankami działowymi z wydzieloną przestrzenią. Budujemy pawilony biurowe, które dzięki ich niezliczonym możliwościom znajdują zastosowanie praktycznie w każdej branży. Stanowią całe kompleksy biurowe z dużą liczbą stanowisk pracy, jak również pojedyncze budynki, czy nawet pomieszczenia wewnątrz większych obiektów, np. hal przemysłowych. Doskonale spełniają swoją funkcję jako typowe biura dla pracowników administracyjnych, ale też jako pomieszczenia przeznaczone do spotkań z Klientami.

Przykłady zastosowania pawilonów biurowych:

 • wydzielone biura dla pracowników administracyjnych
 • pomieszczenia biurowe typu openspace
 • biura kadry kierowniczej w większych obiektach np. na halach przemysłowych
 • pawilony biurowe jako biura sprzedaży
 • portiernie i stróżówki

Jak zbudowane są pawilony biurowe?

Nasze pawilony biurowe budujemy z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku. Standardowy pawilon biurowy składa się z konstrukcji nośnej wykonanej ze stali, a także obudowy ścian i dachu. Obudowę wykonujemy zazwyczaj z płyt warstwowych, które stanowią jednocześnie doskonałą elewację obiektu. Płyty warstwowe zapewniają bardzo dobrą izolację cieplną i akustyczną. Pawilon biurowy może składać się wewnątrz z odrębnych pomieszczeń lub stanowić jedną przestrzeń, a wszystko zależy od potrzeb i wykonanego na ich podstawie projektu. Każdy obiekt może być wyposażony w dowolną liczbę okien i drzwi.

Pawilony Biurowe od Nowoczesne Elewacje
Nowoczesne pawilony biurowe

PAWILONY BIUROWE – CENA

Cena pawilonów biurowych zależy w dużej mierze od Państwa oczekiwań, a co za tym idzie od pożądanych parametrów obiektu. Projekt pawilonu biurowego jest wykonywany w oparciu o Państwa wytyczne i potrzeby firmy. Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularze, na podstawie którego przygotujemy wstępną wycenę budowy pawilonu.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Producent pawilonów biurowych – Nowoczesne Elewacje

  Specjalizujemy się w budownictwie modułowym oraz elewacjach budynków firmowych. Projektujemy i wykonujemy nowoczesne pawilony biurowe dostosowane do Państwa potrzeb. Zapewniamy doradztwo ze strony naszego zespołu doświadczonych specjalistów i kompleksową realizację inwestycji. Zachęcamy do wypełnienia powyższego formularza wyceny lub jeśli mają Państwo dodatkowe pytania do bezpośredniego kontaktu z nami pod numerem telefonu +48 531 983 230 oraz adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com