Kontener kawiarnia

Kontener kawiarnia to nowoczesne rozwiązanie dla prowadzenia mniejszych i większych kawiarni z napojami na wynos jak i lokalem dla gości. Co kryje się pod pojęciem kontener kawiarnia? Zarówno mały jak i większy obiekt kontenerowy czy też inaczej zwany pawilon sprzedażowo-usługowy charakteryzujący się modułową budową. Może wyglądać jak kiosk, z dużym oknem i ladą do wydawania napojów, wypieków i przekąsek na wynos. Może też być obiektem z urządzonym wnętrzem dla gości, kuchnią, toaletami itp. Wszystko zależy jaką działalność prowadzisz i jakiego obiektu potrzebujesz. Kontener kawiarnia sprawdzi się w dowolnej lokalizacji, w mieście, na deptaku, przy chodniku, na placu gdzie odbywają się festiwale czy też przy autostradzie.

Kontener kawiarnia do sprzedaży na wynos

Kawa na wynos zawsze dobrze się sprzedaje. Ludzie w codziennym pędzie chętnie sięgają po kawę w drodze do pracy, na spotkanie czy też po prostu na spacerze. Ważne w prowadzeniu tego typu kawiarni jest posiadanie odpowiedniego obiektu oraz lokalizacja. Kontener kawiarnia przeznaczony do sprzedaży różnego rodzaju napojów i dodatków na wynos jest szybkim w budowie rozwiązaniem, które można zastosować dosłownie wszędzie. Pawilony kontenerowe nie wymagają trwałego związania z podłożem, więc można je postawić na dowolnej utwardzonej powierzchni. Można je zaprojektować, a co za tym idzie zbudować i wyposażyć według indywidualnych potrzeb. Nieodzownym elementem tego typu obiektów jest duże otwierane okno i lada do wydawania napojów. Dodatkowo jako wyposażenie sprawdzą się szafki, lodówki, blaty a także odpowiednie instalacje umożliwiające dostęp do wody.

Kontener kawiarnia - Nowoczesne Elewacje
Kontener - kawiarnia

Kontener kawiarnia z kuchnią i salą dla gości

Standardowa kawiarnia to miejsce, gdzie można przyjść, usiąść, napić się kawy czy też herbaty i przekąsić coś słodkiego. Do prowadzenia kawiarni potrzebne jest pomieszczenie z salą dla gości, toaletami i przynajmniej małą kuchnią. Wszystko to można z powodzeniem urządzić w obiekcie jakim jest kontener kawiarnia. To nowoczesny pawilon zbudowany z płyt warstwowych i urządzony według indywidualnych potrzeb. Możemy go zaprojektować tak jak oczekujesz, zarówno pod względem wielkości, podziału pomieszczeń, niezbędnych instalacji, a także wyposażenia we wszelkiego rodzaju sprzęty, lady, blaty, meble, zlewy itp. Kontener z zewnątrz pokrywamy płytami warstwowymi, które mogą być pomalowane na dowolny kolor z palety barw RAL. Wnętrze kawiarni możesz urządzić zgodnie ze swoim gustem i wizerunkiem marki.

ILE KOSZTUJE KONTENER PRZEZNACZONY NA KAWIARNIE?

Cena kontenera na kawiarnie zależy od tego jak cały obiekt ma wyglądać, a konkretniej jaki ma być duży, jak urządzony wewnątrz i w co ma być wyposażony. Jeśli planujesz otworzyć nową kawiarnię lub kolejny punkt swojej sieci i potrzebujesz do tego kontener, wypełnij poniższy formularz. Napisz, czego potrzebujesz a my przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie wraz z wyceną.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – producent pawilonów i kontenerów modułowych

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i budowie pawilonów i kontenerów modułowych o różnorodnym zastosowaniu, a także wykonujemy elewacje budynków. Nasze pawilony stosuje się w różnych branżach, najczęściej są to pawilony handlowe, usługowe i biurowe, kontenery gastronomiczne przeznaczone na restauracje, budki typu fast food, kawiarnie, winiarnie, piekarnie itp. Nasze doświadczenia pozwala naj dostarczyć Państwu obiekty najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Planujesz rozpocząć nowy biznes lub nowy punkt dla Twojej marki i potrzebujesz do tego odpowiednią zamkniętą przestrzeń? Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com