Sprzedaż kiosków handlowych

Budowa i sprzedaż kiosków handlowych to nasza specjalność. Co to są kioski handlowe? To niewielkie obiekty tzw. małe pawilony handlowe, które można zbudować w oparciu o indywidualny projekt i postawić dosłownie wszędzie. Sprzedaż kiosków handlowych obejmuje przede wszystkim obiekty stawiane przy chodnikach, przystankach, na placach miejskich jako tzw. kioski uliczne czy też kioski ruchu. To pierwsze skojarzenia z kioskami handlowymi, ale mogą to być też nieco większe pawilony przeznaczone do sprzedaży dowolnego asortymentu.

Sprzedaż kiosków handlowych z płyt warstwowych

Projektujemy i budujemy nowoczesne obiekty z wysokiej jakości materiałów stanowiące doskonałą alternatywę dla obiektów murowanych. Budowa i sprzedaż kiosków handlowych to nasza domena, projektujemy je na indywidualne zamówienie oraz oferujemy gotowe projekty. Najczęściej stosowanymi materiałami do budowy kiosków są płyty warstwowe. Ze względu na swoje właściwości termoizolacyjne sprawdzają się w tym celu idealnie. Płyty warstwowe zbudowane są z dwóch okładzin z blachy i rdzenia termoizolacyjnego między nimi. Rdzeń z kolei może być wykonany z różnych materiałów, które determinują właściwości płyt. Popularne są płyty z rdzeniem styropianowym, z pianki poliuretanowej lub wełny mineralnej. Konstrukcję naszych obiektów wykonujemy ze stali, którą zabezpieczamy przed korozją. Tak zbudowane kioski z powodzeniem służą długie lata o każdej porze roku. Co więcej płyty warstwowe można pomalować na dowolny kolor z palety bart RAL, dzięki czemu uzyskujemy nowoczesny i estetyczny wygląd.

Sprzedaż kiosków handlowych
Sprzedaż kiosków handlowych - Nowoczesne Elewacje

Zastosowanie kiosków handlowych

Sprzedaż kiosków handlowych dotyczy wielu branż, są to bardzo uniwersalne obiekty, które można zaadaptować na pomieszczenia do sprzedaży różnorodnych produktów. Kioski handlowe najczęściej kojarzą się z małymi kioskami ulicznymi z biletami, prasą, papierosami i podstawowymi produktami pierwszej potrzeby, tzw. kioskami ruchu i jak najbardziej jest to jedno z popularnych ich zastosowań. Tego typu obiekty nie mają miejsca na przyjmowanie klientów wewnątrz i charakteryzują się dużą szybą z otwieranym małym okienkiem, przez które dokonuje się zakupu. Sprzedaż kiosków handlowych dotyczy też większych obiektów, w których mamy miejsce do ekspozycji produktów i przyjmowanie klientów – można je urządzić w dowolny sposób wydzielając dodatkowe pomieszczenia. Kioski sprzedażowe sprawdzają się też jako salony sprzedaży, małe sklepy osiedlowe, sklepy mięsne, warzywniaki, salony z prasą i książkami itp.

SPRZEDAŻ KIOSKÓW HANDLOWYCH – CENY

Jeżeli planujesz otworzyć sklep i potrzebny Ci jest kiosk do prowadzenia sprzedaży Twojego asortymentu, skontaktuj się z nami przez poniższy formularz. Opisz, czego oczekujesz, a my przygotujemy dla Ciebie optymalne rozwiązanie i darmową wycenę.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – Sprzedaż kiosków handlowych dla każdego biznesu

  Jesteśmy firmą, której specjalnością jest projektowanie, budowa i sprzedaż kiosków handlowych oraz innych obiektów modułowych. Jesteśmy również producentem elewacji, dzięki czemu zapewniamy obiekty najwyższej jakości z profesjonalnym wykończeniem. Każdą inwestycją zajmujemy się kompleksowo, od projektu i wizualizacji obiektu, przez wykonanie i montaż w miejscu docelowym. Jeśli masz dodatkowe pytania, nasi specjaliści są dostępni pod numerem telefonu +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com