Budowa obiektów biurowych

Budowa obiektów biurowych obejmuje różnorodne obiekty, od stałych budynków murowanych,  przez obiekty z płyt warstwowych i pawilony biurowe, aż po przenośne kontenery. Wybór rozwiązania zależy od możliwości, potrzeb i specyfiki prowadzonej działalności. Jeśli interesuje Cię budowa obiektów biurowych, to bardzo popularną i wygodną opcją są pawilony biurowe. Buduje się je szybko, projekt można dostosować do indywidualnych potrzeb, a co więcej można je w razie potrzeby przenieść w inne miejsce. Dzięki czemu minimalizujemy ryzyko inwestycji, pozostawiając sobie możliwość ich ewentualnej późniejszej sprzedaży.

Budowa obiektów biurowych z płyt warstwowych

Pawilony biurowe z płyt warstwowych to zazwyczaj niewielkie obiekty przeznaczone dla pracowników administracyjno-biurowych. Jednak ich modułowa budowa pozwala na zbudowanie obiektu dowolnej wielkości, od zupełnie małych, przez średnie aż po całe segmenty biurowe. Budowa obiektów biurowych powinna zostać poprzedzona analizą potrzeb danej firmy. Należy w nich uwzględnić liczbę pomieszczeń, dodatkowe wyposażenie, pomieszczenia sanitarne i socjalne a także wygląd zewnętrzny.

W oparciu o analizę potrzeb przedsiębiorstwa powstaje projekt i wizualizacja obiektu wraz z końcowa ofertą cenową. Tego typu obiekty budujemy w oparciu o solidną stalową konstrukcję, a ściany i dach najczęściej pokrywany płytami warstwowymi. Dzięki tym materiałom zapewniamy doskonałą termoizolację obiektu, a co za tym idzie komfort cieplny dla przebywających w nim ludzi.

Pawilony biurowe w większych obiektach

Budowa obiektów biurowych to nie tylko stawianie samodzielnych obiektów. Pawilon biurowy można postawić również wewnątrz większego obiektu takiego jak np. hala produkcyjna czy magazynowa. Takie rozwiązanie sprawdza się doskonale, gdy potrzebujesz pomieszczeń biurowych właśnie w dużych halach przemysłowych. Można w nich z powodzeniem urządzić biura dla kierowników i pracowników administracyjnych, pomieszczenia socjalne i sanitarne.

Budowa Obiektów Biurowych - Nowoczesne Elewacje
Budowa obiektów biurowych

BUDOWA OBIEKTÓW BIUROWYCH – WYCENA

Interesuje Cię budowa obiektów biurowych dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz wyceny a przedstawimy Ci korzystną ofertę. Zaprojektujemy dla Ciebie pawilon biurowy dostosowany do Twoich potrzeb, dysponujemy również gotowymi projektami. Napisz czego potrzebujesz i co jest dla Ciebie najważniejsze.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Producent pawilonów biurowych

  Nowoczesne elewacje to firma specjalizująca się w budowie modułowych pawilonów biurowych. Jesteśmy też producentem nowoczesnych systemów elewacyjnych, dzięki czemu zapewniamy doskonałe wykończenie każdego obiektu. Z nami przeprowadzisz inwestycję od początku do końca, od projektu po montaż w miejscu docelowym. Wypełnij powyższy formularz wyceny lub skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com