Pawilony kioski

Działalność handlowa bardzo często prowadzona jest w popularnych obiektach takich jak pawilony kioski. Są to z reguły niewielkie obiekty o modułowej budowie, w których można przyjmować klientów, eksponować produkty i co najważniejsze przeprowadzać transakcje kupna-sprzedaży. Pawilony kioski kojarzą się z niewielkimi obiektami, co nie oznacza jednak, że mają ograniczone rozmiary. Tak naprawdę rozmiar takiego obiektu, zależy od naszych potrzeb. Mogą to być małe kioski handlowe, gdzie nawet nie wpuszcza się klientów, a sprzedaż odbywa się przez tzw. okienko. Mogą to też być znacznie większe pawilony handlowe lub nawet kompleksy pawilonów, gdzie mówimy już o znacznie większej liczbie towarów i szerszej sprzedaży.

Modułowe pawilony kioski handlowe

Prowadzenie działalności handlowej bez wątpienia wymaga posiadania miejsca czy też obiektu, gdzie możemy prezentować oferowane produkty oraz przyjmować klientów. Oczywiście mowa tutaj o sprzedaży stacjonarnej, zupełnie inaczej się sprawy mają przy sprzedaży internetowej. W każdym razie dużą zaletą obiektów takich jak pawilony kioski jest ich modułowa budowa i częściowa mobilność. Dzięki temu, że są zbudowane z powtarzalnych modułów, wykorzystując sprawdzone standardowe rozwiązanie możemy zbudować pawilon dostosowany do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem rozmiarów jak i rozmieszczenia pomieszczeń i wyposażenia. Właściwie zaprojektowane i wykonane pawilony kioski umożliwiają prowadzenie działalności handlowej w każdej branży.

Pawilony Kioski - Nowoczesne Elewacje
Nowoczesne pawilony kioski modułowe
Budowa Pawilonów i Kiosków od Nowoczesne Elewacje

Z czego buduje się pawilony kioski?

Nowoczesne pawilony kioski modułowe opierają się na solidnej stalowej konstrukcji zabezpieczonej przed korozją. Dach i ściany najczęściej wykonuje się z płyt warstwowych. Zapewniają one doskonałą termoizolację wewnątrz budynku. Pozwala to zapewnić komfort cieplny zarówno latem jak i zimą. Wnętrze pawilonów możemy urządzić dowolnie w zależności od wymagań specyfiki działalności. W pawilonie możemy przewidzieć kilka pomieszczeń, miejsce na regały, pomieszczenie sanitarne itp. Warto dobrze przeanalizować co jest potrzebne, ale też jakie istnieją ograniczenia względem budowy. Co ważne mamy bardzo duży wpływ na wygląd obiektu z zewnątrz – kolory, sposób ułożenia płyt zależy od pomysłowości i konkretnych potrzeb.

Zastosowanie pawilonów i kiosków

Pawilony kioski cieszą się dużą popularnością i znajdują swoje zastosowanie w wielu branżach. Świetnie sprawdzają się przy otwieraniu działalności handlowej ale także w jej rozwoju, np. otwierając kolejny punkt sprzedaży w kolejnej dzielnicy czy tez mieście. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów, ważne aby projekt został sporządzony w oparciu o analizę potrzeb i z uwzględnieniem podstawowych wymagań działalności i branży.

Najczęstsze zastosowanie pawilonów i kiosków w odniesieniu do działalności handlowej to:

 • osiedlowe sklepy spożywcze
 • sklepy monopolowe
 • kioski ruchu
 • biura sprzedaży mieszkań
 • salony rowerowe
 • cukiernie
 • kwiaciarnie
 • sklepy mięsne
 • kwiaciarnie

PAWILONY KIOSKI – CENA

Cena budowy pawilonu zależy od wielu czynników, przede wszystkim od wielkości obiektu, materiałów wykorzystanych do budowy, ilości i rozkładu pomieszczeń, wyposażenia, przyłączy i instalacji itp. Jeśli chcesz poznać cenę budowy pawilony dla Twojej firmy, wypełnij poniższy formularz wyceny. Podaj szczegóły jakie znasz, jeśli nadal się wahasz i nie wiesz do końca jak ma wyglądać Twój pawilon, nic się nie martw. Skontaktujemy się z Tobą i wspólnie wybierzemy optymalne rozwiązanie.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Pawilony kioski z Nowoczesne Elewacje

  Nowoczesne Elewacje to firma specjalizująca się w budowie pawilonów modułowych i producent elewacji wentylowanych. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie pawilon dostosowany do potrzeb Twojej firmy. Nasi specjaliści doradza najlepsze rozwiązanie. Wypełnij powyższy formularz wyceny lub skontaktuj się z nami pod numerem tel. +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com