Pawilony sklepowe

Sprzedaż wiąże się z kontaktem z Klientem, ten z kolei kojarzy się z miejscem prezentacji i przekazania sprzedawanego produkt, a takim miejscem są m. in. pawilony sklepowe czy też kontenery handlowe. Działalność handlowa bezpośrednio wiąże się z obiektem handlowym, w którym prowadzona jest sprzedaż. Chociaż handel elektroniczny, który takich obiektów nie potrzebuje, się wciąż rozrasta, to jednak sprzedaż stacjonarna zawsze będzie w cenie. Pawilony sklepowe to doskonałe rozwiązanie dla sprzedaży stacjonarnej w różnych branżach. Mówimy tutaj zarówno o małych pojedynczych sklepikach i kioskach jak też o całych kompleksach pawilonów.

Z czego buduje się sklepy modułowe?

Obiekty takie jak sklepy modułowe buduje się jak sama nazwa wskazuje z określonych modułów. Budowa modułowa dotyczy przede wszystkim konstrukcji, w której konkretne moduły się powtarzają, do osiągniecia oczekiwanych wymiarów obiektu. Konstrukcja powstaje z wysokiej jakości stali, którą zabezpiecza się przed korozją, dzięki temu jest trwała i może służyć nam długie lata. Pawilony sklepowe jako, że wiążą się z działalnością handlową i z przyjmowaniem w nich klientów, musza prezentować się zachęcająco i spójnie z charakterem prowadzonej działalności. Dach i ściany pokrywa się płytami warstwowymi, które można pomalować na dowolny kolor z palety RAL. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać konkretny wygląd pawilonu. Płyty warstwowe poza efektem wizualnym zapewniają bardzo dobrą termoizolację obiektu.

Sklepy modułowe - Nowoczesne Elewacje
Nowoczesne Pawilony Sklepowe
Mobilne sklepy modułowe

Mobilne sklepy modułowe

Warto wiedzieć, że wszelkiego rodzaju pawilony i kontenery, w tym także sklepy modułowe, to obiekty mobilne. Co to oznacza? W zasadzie tyle, że nie są na trwałe związane z podłożem i w razie potrzeby można je przetransportować w inne miejsce – te mniejsze pawilony czasami w całości, te większe się częściowo demontuje i montuje ponownie w innym miejscu. To ogromna zaleta, którą cechują się sklepy modułowe. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko inwestycji – nawet jeśli biznes nie wypali, możemy taki sklep modułowy sprzedać i nie ogranicza nas w tym lokalizacja.

Zastosowanie sklepów modułowych

Uniwersalne sklepy modułowe znajdują swoje zastosowanie w każdej branży. Sprawdzają się doskonale przede wszystkim jako małe sklepy spożywcze, monopolowe i kioski czy też kwiaciarnie. Ze względu na możliwość indywidualnego wyposażenia obiektu są wykorzystywane jako pawilony gastronomiczne, cukiernie, kawiarnie, pączkarnie, winiarnie itp. Mogą stanowić także ekskluzywne salony samochodowe, sklepy rowerowe, punkty sprzedaży mieszkań itp. W zasadzie sklepy modułowe nadają się do każdej działalności handlowej. Co ważne mogą być obiektem, do którego klient może wejść i wybrać produkt, jak też obiektem do sprzedaży można powiedzieć na wynos, czyli z oknem przez które wydawane są produkty.

SKLEPY MODUŁOWE – CENA

Cena sklepu modułowego zależy od wielu czynników tj. przede wszystkim wielkość obiektu i materiały, z których zostanie wykonany. Na cenę wpływają także wszelkie elementy dodatkowe stanowiące wyposażenie obiektu we wszelkiego rodzaju regały, lady, podłączenia sanitarne itp. Wypełnij poniższy formularz, a zwrotnie wyślemy Ci wycenę obiektu dostosowanego do Twoich potrzeb.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – producent sklepów modułowych

  Specjalizujemy się w produkcji kasetonów elewacyjnych i budowie obiektów modułowych takich jak sklepy modułowe. Zapewniamy kompleksową realizację, projektujemy, wykonujemy i montujemy pawilony. Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu, służymy profesjonalnym doradztwem i obsługa serwisową. Jeśli planujesz zainwestować w sklep modułowy lub podobny obiekt, skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub bezpośrednio pod numerem telefonu +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com