Kioski gastronomiczne

Nowoczesne kioski gastronomiczne to doskonała alternatywa dla standardowych lokali gastronomicznych. Zyskują nad nimi duża przewagę, jeśli chcemy prowadzić niewielki punkt gastronomiczny w dowolnym miejscu, nawet tam gdzie standardowe lokale nie istnieją i nie ma możliwości ich budowy. Kioski gastronomiczne z powodzeniem sprawdzają się jako punkty gastronomiczne z jedzeniem na wynos, ale także jako małe restauracje z kilkoma miejscami dla klientów wewnątrz obiektu lub tzw. ogródkiem na zewnątrz.

Z czego buduje się kioski gastronomiczne?

Małe pawilony takie jak kioski gastronomiczne buduje się w oparciu o znany system jakim są kontenery modułowe. Opierają się na modułowej stalowej konstrukcji odpowiednio zabezpieczonej przed korozją. Najczęściej ściany i dach pokrywa się płytami warstwowymi. To bardzo popularny materiał budowlany, dzięki któremu zapewniamy doskonałą termoizolację budynku a zarazem estetyczny i nowoczesny wygląd.

Kioski gastronomiczne to szczególny przypadek pawilonów, przy budowie którego należy uwzględnić szereg elementów związanych z wyposażeniem. Niesamowicie ważne są w tym przypadku wszelkiego rodzaju instalacje sanitarne i elektryczne. Przy projektowaniu powinno się zwrócić szczególną uwagę na miejsca, gdzie znajdą się blaty, sprzęty gastronomiczne, lodówki oraz zlew. Z pewnością projekt należy dostosować do konkretnego rodzaju punktu gastronomicznego. Inaczej zbudowany będzie kiosk gastronomiczny przeznaczony do sprzedaży dań na wynos a inaczej obejmujący lokal dla gości.

Kioski gastronomiczne - Nowoczesne Elewacje
Modułowe kioski gastronomiczne

Zastosowanie modułowych kiosków gastronomicznych

Modułowe kioski o celach restauracyjnych są bardzo wygodnym rozwiązaniem, jeśli chcesz prowadzić niewielki punkt gastronomiczny. Sprawdzają się z powodzeniem jako tzw. uliczne budki z jedzeniem na wynos typu fast food. Tego typu obiekty wyposaża się w duże otwierane okno, najczęściej z ladą również na zewnątrz kiosku, aby wydawanie dań na zewnątrz było wygodniejsze. Mogą to być typowo kioski uliczne stojące przy samym chodniku bez dodatkowego miejsca, a mogą być to kioski gastronomiczne z niewielkim tzw. ogródkiem z kilkoma krzesłami, stolikami i parasolami. Nie można zapomnieć, że kioski gastronomiczne mogą być większe i obejmować lokal do przyjmowania gości.

KIOSKI GASTRONOMICZNE – CENA

Koszt budowy kiosku czy tez pawilonu dla celów gastronomicznych zależy między innymi od jego wielkości, materiałów i wyposażenia. Jeśli planujesz otworzyć punkt gastronomiczny, skontaktuj się z nami. Wypełnij poniższy formularz a otrzymasz od nas darmową wycenę. Jeśli nie wiesz jeszcze do końca na jakie rozwiązanie się zdecydować i jak dokładnie chcesz, żeby wyglądał Twój kiosk, nic się nie martw, doradzimy i zaprojektujemy go dla Ciebie.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – producent kiosków i pawilonów gastronomicznych

  Nowoczesne Elewacje to firma specjalizująca się w budowie pawilonów i kontenerów modułowych ze szczególnym naciskiem na kioski gastronomiczne. Zaprojektujemy dla Ciebie kiosk, przygotujemy wizualizację i wykonamy obiekt w całości. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com