Kontener na sklep

Nowoczesny kontener na sklep to wygodne i szybkie rozwiązanie na rozpoczęcie sprzedaży stacjonarnej. Można go postawić dosłownie wszędzie i urządzić według indywidualnych potrzeb. Sprawdzi się w każdej branży, niezależnie co chcesz w nim sprzedawać. Kontener na sklep to nic innego jak pawilon handlowy o modułowej budowie i dowolnych wymiarach. Buduje się go zazwyczaj w oparciu o stalową konstrukcję i obudowę z płyt warstwowych zapewniających bardzo dobrą termoizolację. Może obejmować halę sprzedaży, pomieszczenia administracyjne, socjalne itp. Wszystko zależy czego potrzebujesz i jak chcesz urządzić swój sklep.

Kontener na sklep z płyt warstwowych

Każda sprzedaż stacjonarna wymaga posiadania lokalu, w którym można eksponować produkty i je sprzedawać. Niezależnie czy mówimy o sprzedaży produktów spożywczych, odzieży, sprzętu RTV i AGD, sprzętów sportowych, materiałów budowlanych itp. potrzebne są pomieszczenia, do których będą przychodzić zainteresowani daną ofertą Klienci i dokonywać zakupu. Kontener na sklep sprawdza się w tym celu doskonale i jest dobrą alternatywą dla obiektów murowanych.

Kontener na sklep to nowoczesny pawilon handlowy zbudowany w oparciu o solidną konstrukcję stalową. Ściany i dach pokrywa się najczęściej płytami warstwowymi ze względu na ich właściwości termoizolacyjne i atrakcyjny wygląd. Płyty warstwowe zbudowane są z dwóch okładzin i rdzenia termoizolacyjnego pomiędzy nimi. Zapewniają bardzo dobrą izolację cieplną i akustyczna. Dzięki temu wewnątrz takiego obiektu uzyskujemy komfortowe warunki tak samo jak w obiektach murowanych. Kontener na sklep może być urządzony w dowolny sposób, można wydzielić w nim osobne pomieszczenia i poprowadzić niezbędne instalacje.

Kontener na sklep od Nowoczesne Elewacje
Nowoczesny kontener na sklep
Zamów kontener na sklep

Mobilny kontener na sklep

Czym wyróżnia się kontener na sklep? Z pewnością tzw. mobilnością. Nie musi być on na stałe związany z podłożem, dlatego można go postawić dosłownie wszędzie na płaskiej utwardzonej powierzchni. Co więcej mobilny kontener na sklep można w razie potrzeby przetransportować w inne miejsce, po uprzednim częściowym demontażu. Zmniejsza to znacznie ryzyko inwestycji, ponieważ w razie konieczności taki kontener można sprzedać, nawet jeśli potencjalny kupiec będzie chciał prowadzić działalność w innej lokalizacji.

Zastosowanie kontenerów sklepowych

Kontenery czy też pawilony handlowe znajdują swoje zastosowanie niemalże w każdej branży wiążącej się z bezpośrednią sprzedażą i powiązanymi z nią usługami. Sprawdzają się doskonale jako osiedlowe sklepy spożywcze, kioski uliczne czy też sklepy monopolowe. Dobrym przykładem są też sklepy z bardziej ograniczonym asortymentem tj. warzywniaki, sklepy mięsne, kwiaciarnie itp. Można w nich też z powodzeniem prowadzić sklepy odzieżowe, salony sportowe np. rowerowe, a także biura sprzedaży bez ekspozycji produktów jak np. biura sprzedaży mieszkań. To co będziesz sprzedawać, prowadząc sklep w nowoczesnym kontenerze, zależy tylko od Ciebie. Samodzielnie decydujesz jak będzie wyglądał Twój kontener i jak będzie urządzony wewnątrz.

KONTENER NA SKLEP – CENA

Cena budowy konteneru na sklep zależy od jego wielkości, zastosowanych materiałów i wyposażenia. W pierwszej kolejności wykonujemy projekt i wizualizację obiektu, możesz też skorzystać z naszych gotowych rozwiązań. Wypełnij poniższy formularz, opisz jaki obiekt Cię interesuje, a my przygotujemy dla Ciebie wycenę.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – Producent kontenerów sklepowych

  Jesteśmy producentem obiektów modułowych takich jak pawilony i kontenery handlowe. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie kontener na sklep z dowolnym asortymentem. Realizujemy inwestycje kompleksowo i zawsze możesz liczyć na nasze profesjonalne doradztwo. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą dobrać optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy i przedstawią dostępne możliwości. Wypełnij powyższy formularz wyceny lub jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem telefonu +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com