Systemy elewacyjne

Systemy elewacyjne stosuje się na zewnętrznych powierzchniach ścian obiektów budowlanych. Niezależnie jak są zbudowane, to stanowią pierwszą od zewnątrz warstwę ochronną budynku, nadając mu jednocześnie konkretne walory estetyczne. Inaczej mówiąc chronią budynek i wpływają na jego wygląd. Nowoczesne systemy elewacyjne jednocześnie prezentują się estetycznie, chronią obiekt budowlany i umożliwiają uzyskanie oczekiwanych warunków cieplnych i odpowiednią wentylację w jego wnętrzu. Popularnym rozwiązaniem w tym zakresie są wentylowane systemy elewacyjne i zdecydowanie warto w nie zainwestować.

Wentylowane systemy elewacyjne

Nowoczesne systemy elewacyjne wentylowane spełniają kilka podstawowych funkcji tj. ochrona budynku przed działaniem czynników atmosferycznych, nadają charakteru przez nadanie określonego wyglądu jak również zapewniają dobrą termoizolację i wentylację. Wykonujemy elewacje wentylowane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są trwałe i spełniają swoje funkcje przez długie lata. Co więcej dobrze wykonana elewacja stanowi również ochronę przeciwpożarową.

Z czego składają się wentylowane systemy elewacyjne?

Elewacja to zewnętrzna warstwa budynku, która sama może składać się z kilku warstw. I tym właśnie charakteryzują się wentylowane systemy elewacyjne. Zbudowane są z dwóch okładzin zewnętrznych i warstwy izolacyjnej, między jednym i drugim zachowana jest przestrzeń powietrzna tzw. szczelina wentylacyjna. Okładziny mogą być wykonane z blachy powlekanej lub płyty kompozytowej. Z kolei warstwę izolacyjną stanowi zazwyczaj wełna mineralna, która wyróżnia się doskonałymi właściwościami w zakresie izolacji cieplnej i akustycznej. Tak zbudowane systemy elewacyjne zapewniają tzw. oddychanie ścian, a co za tym idzie optymalną wentylację budynku.

Systemy Wentylacyjne - Nowoczesne Elewacje

SYSTEMY ELEWACYJNE – ILE KOSZTUJĄ

Jesteś zainteresowany wykonaniem elewacji na swój budynek? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz, a przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę. Jeśli masz projekty budynku, możesz je załączyć, będzie nam łatwiej zaplanować dla Ciebie odpowiednią elewację.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Powierzchnia

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć rzut budynku, rzut przyziemia, rzut elewacji, mogą to być odręczne szkice, max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – Doświadczony producent

  Jesteśmy doświadczonym producentem systemów elewacyjnych stalowych i aluminiowych.  Wykonujemy elewacje na istniejące i nowe budynki o różnych przeznaczeniu. Specjalizujemy się głównie w elewacjach na budynki przeznaczone do prowadzenia działalności gospodarczej oraz budynki użyteczności publicznej. Zapraszamy do kontaktu przez powyższy formularz kontaktowy. W przypadku dodatkowych pytań pod numerem telefonu +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com