Hala magazynowa z biurem

Hala magazynowa z biurem to często poszukiwany obiekt przez firmy z różnych branż, niezależnie z jakim asortymentem są związane. Oczywiście mowa tutaj głównie o firmach handlowych i przedsiębiorstwach produkcyjnych. Zamiast inwestować w kosztowne hale murowane  warto zdecydować się na nowoczesną halę z płyt warstwowych. Hala magazynowa z biurem wykonana z płyt warstwowych z powodzeniem zastępuje obiekt murowany i co więcej wyróżnia się dodatkowymi zaletami takimi jak np. szybkość budowy, elastyczność, możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb i późniejszej przebudowy czy też tzw. mobilność.

Hala magazynowa z biurem jako nowoczesny obiekt modułowy

Obiekty modułowe, które są naszą specjalnością, wykonujemy w oparciu o solidną stalową konstrukcję i pokrywamy płytami warstwowymi zarówno na ścianach jak i dachu. Płyty warstwowe zapewniają bardzo dobra termoizolację, dzięki czemu zapewniony jest komfort cieplny wewnątrz hali, biura i każdego innego pomieszczenia. Hala magazynowa z biurem zbudowana jako obiekt modułowy to elastyczne rozwiązanie dla każdej firmy. Dzięki zastosowanym materiałów można ją w pełni użytkować przez wszystkie pory roku. Dużą zaletą tego typu obiektów jest możliwość ich rozbudowy czy też nawet demontażu i ponownego montażu w innej lokalizacji. Taka opcja oznacza, że w dowolnym momencie w razie potrzeby halę możemy sprzedać bez uzależnienia od lokalizacji, co z kolei znacznie zmniejsza ryzyko inwestycji.

Hala magazynowa z biurem
Hala magazynowa z biurem - Nowoczesne Elewacje

Hala magazynowa z biurem dla każdej branży

Nowoczesna hala magazynowa z biurem sprawdzi się w każdej branży. Hale magazynowe są niezbędne z pewnością w przypadku prowadzenia na większą skalę działalności handlowej czy też produkcyjnej. Biura w hali przydadzą się do pracy dla pracowników administracyjno-biurowych, kierowników magazynu, pracowników działu zaopatrzenia czy też logistyki. Hala magazynowa z biurem oparta o rozwiązanie obiektów modułowych może być dostosowana do działalności każdej firmy. Można ją podzielić na osobne nawy, zaaranżować w niej pomieszczenia na biura, zaplecze socjalne i sanitarne, wyposażyć w antresole i wszelkie inne pomieszczenia czy też wydzielone strefy. Uniwersalność i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb zarówno pod względem wymiarów jak i wyposażenia sprawia, że każda firma otrzyma rozwiązanie skrojone a miarę swoich potrzeb.

HALA MAGAZYNOWA Z BIUREM – WYCENA

Planujesz budowę hali magazynowej dla swojej firmy? Skontaktuj się z nami a zaprojektujemy i wykonamy ją dla Ciebie. Zapewnimy aranżację wnętrza hali i rozmieszczenie pomieszczeń dostosowane do prowadzonej przez Ciebie działalności. Wypełnij poniższy formularz, a zwrotnie otrzymasz od nas wycenę budowy hali z biurem.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Producent obiektów przemysłowych i hal

  Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem obiektów przemysłowych takich jak hale magazynowe, pawilonów handlowych i biurowych i innych obiektów modułowych o dowolnym zastosowaniu. Zapewniamy kompleksową realizację każdej inwestycji, a nasi specjaliści chętnie pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania. Zgłoś się do nas poprzez powyższy formularz wyceny lub napisz bezpośrednio na adres biuro@nowoczesneelewacje.com. Jesteśmy też dostępni pod numerem telefonu +48 531 983 230.