Gotowe pawilony handlowe

Oferując bezpośrednio produkty klientom można skorzystać z takiego rozwiązania jak gotowe pawilony handlowe czy też inaczej zwane kontenery handlowe. Umożliwiają one urządzenie przestrzeni dostosowanej dla każdej branży. Niezależnie czy mówimy o małym sklepiku osiedlowym, kiosku ruchu czy też o większym salonie sprzedaży. Gotowe pawilony handlowe są szybkie i stosunkowo tanie w budowie porównując do stałych obiektów murowanych.

Gotowe pawilony handlowe i ich charakterystyka

Nowoczesne kontenery handlowe to bardzo popularne w ostatnich czasach obiekty modułowe o szerokim zastosowaniu. Budujemy je w oparciu o solidną stalową konstrukcję zaprojektowaną odpowiednio do wielkości obiektu. Oferujemy Państwu gotowe sprawdzone rozwiązania. Ściany i dach zazwyczaj pokrywamy płytami warstwowymi ze względu na ich nieocenione właściwości termoizolacyjne. Dzięki temu nasze gotowe pawilony handlowe są wytrzymałe a w ich wnętrzu zapewniony jest komfort cieplny. Z powodzeniem zastępują budynki murowane i mają nad nimi kilka przewag. Przede wszystkim są szybsze i tańsze w budowie, a poza tym w razie konieczności można je przebudować, powiększyć a nawet postawić ponownie w innym miejscu.

Zastosowanie pawilonów

Obiekty takie jak pawilony handlowe czy też pawilony sklepowe znajdują swoje zastosowanie przy prowadzeniu działalności handlowej w każdej branży. Mogą to być duże obiekty przeznaczone na całkiem spore salony sprzedażowe z dużą przestrzenią na ekspozycje produktów i spotkania z klientami. Mogą również to być niewielkie obiekty, w których prowadzi się mniejsze sklepiki z wybranym asortymentem.

Do najczęstszego zastosowania modułowych obiektów takich jak gotowe pawilony handlowe zaliczamy między innymi:

 • kioski uliczne
 • sklepiki osiedlowe
 • sklepy monopolowe
 • warzywniaki
 • sklepy mięsne
 • kwiaciarnie
 • sklepy z pamiątkami
 • salony rowerowe i samochodowe
Gotowe pawilony handlowe
Gotowe Pawilony Handlowe od Nowoczesne Elewacje

GOTOWE PAWILONY HANDLOWE – CENA

Ile kosztuje gotowy pawilon handlowy? Wszystko zależy jak duży i z czego będzie zbudowany. Oferujemy sprawdzone rozwiązania oparte o gotowe przygotowane przez nas projekty. Chcesz poznać cenę budowy pawilonu dla Ciebie i Twojej firmy? Skontaktuj się z nami przez poniższy formularz, napisz jakim obiektem jesteś zainteresowany, jak dużym i w co wyposażonym. Jeśli nie wiesz jeszcze czego szukasz, nasi specjaliści chętnie doradzą w wyborze optymalnego rozwiązania.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Gotowe pawilony handlowe od firmy Nowoczesne Elewacje

  Jesteśmy doświadczonym producentem pawilonów handlowych i nie tylko. Budujemy pawilony i kontenery modułowe dla wszystkich branż  i o różnym przeznaczeniu. Zapewniamy projekt i wizualizację obiektu, na podstawie czego rozpoczynamy budowę pawilony. Planujesz budowę obiektu modułowego dla swojej firmy? Zgłoś się do nas! Zachęcamy do wypełnienia powyższego formularz wyceny lub do bezpośredniego kontaktu pod nr tel. +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com