Pawilony modułowe

Nowoczesne pawilony modułowe to hit ostatnich lat i sprawdzają się praktycznie w każdej branży. Czasami stanowią główne miejsce prowadzenia działalności, a czasami są dodatkowym budynkiem uzupełniającym większe obiekty. Wykorzystuje je się w handlu, usługach, zakładach produkcyjnych a nawet w budownictwie mieszkaniowym. Pawilony modułowe, znane też pod nazwą kontenery modułowe, nieocenioną rolę spełniają jednak przede wszystkim w prowadzeniu działalności gospodarczej. Można w nich prowadzić sklepy, restauracje, salony fryzjerskie i kosmetyczne czy też urządzić biura i miejsca spotkań z klientami. Wszystko zależy od tego jakie mamy potrzeby i jak nasz pawilon modułowy zostanie zaprojektowany

Co wyróżnia pawilony modułowe?

Pawilony modułowe wyróżnia przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, modułowa budowa. Co to właściwie oznacza? Nic innego jak to, że obiekt budujemy z modułów, a konkretniej jego konstrukcja składa się z powtarzalnych modułów. Dzięki temu pawilony modułowe, które są standardowym rozwiązaniem, dostosowujemy do indywidualnych potrzeb również pod względem wymiarów i dostępnej przestrzeni. Co jeszcze wyróżnia pawilony modułowe? Z pewnością to, że nie są na trwałe związane z podłożem, co czyni je przenośnymi. Możliwość relokacji czy też nawet w razie konieczności sprzedaży to czynnik, który z pewnością minimalizuje ryzyko inwestycji.

Budowa pawilonów modułowych

Sam proces budowy pawilonów modułowych rozpoczynamy od rozpoznania potrzeb inwestora i firmy, a także istniejących ograniczeń. Po uzgodnieniu wymagań jakie powinien spełniać pawilon modułowy przechodzimy do etapu projektowania. Projekt przygotowujemy w oparciu o nowoczesne sprawdzone rozwiązania, dostosowując obiekt do indywidualnych wytycznych. Wynikiem projektu jest między innymi wizualizacja obiektu, który będziemy budować. Pozwala to na prezentację docelowego wyglądu budowanego pawilonu. Po akceptacji przechodzimy do produkcji i organizacji wszystkich elementów niezbędnych do postawienia obiektu. Częściowo zmontowany pawilon modułowy, a raczej jego elementy przewozimy na miejsce docelowe i tam odbywa się montaż i wykończenie obiektu.

Nasze pawilony modułowe budujemy w oparciu o solidną konstrukcję stalową zabezpieczoną przed korozją. Natomiast ściany i dach najczęściej pokrywamy płytami warstwowymi, które zapewniają bardzo dobrą izolację cieplną i akustyczną. Kolor elewacji i orientacja ułożenia płyt zależy już wyłącznie od inwestora, dzięki czemu pawilony modułowe mogą prezentować się wyjątkowo.

Pawilony modułowe

Cena pawilonów modułowych uzależniona jest w dużej mierze od wielkości budowanego obiektu, ale również od jego wyposażenia i elementów takich jak okna, drzwi, bramy itp. Nie jesteśmy w stanie określić ceny pawilonów modułowych dla każdego, dlatego zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, na podstawie którego przygotujemy dla Państwa wycenę.

PAWILONY MODUŁOWE – CENA

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – firma z doświadczeniem

  Firma Nowoczesne Elewacje specjalizuje się w elewacjach obiektów firmowych oraz w budownictwie modułowym. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i kompleksową realizację inwestycji. Dostarczamy rozwiązania w zakresie pawilonów modułowych tj. pawilony biurowe, kontenery restauracyjne, kioski, pawilony sklepowe i usługowe, biura w halach przemysłowych itp. Zachęcamy do wypełnienia powyższego formularza wyceny. W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com.