Hala produkcyjna z biurem

Hala produkcyjna z biurem to stosowane rozwiązanie w wielu firmach produkcyjnych. Produkcja kojarzy się przede wszystkim z przestrzenią dla maszyn i pracujących przy nich ludzi. Jednak to nie jedyne co potrzeba do prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych. Poza pracownikami obsługującymi maszyny w procesie uczestniczy wiele innych osób na różnych stanowiskach. Przykładem może tutaj być planista czy też kierownik produkcji, którzy nie pracują bezpośrednio przy maszynach, jednak są ściśle związani z całym procesem. Dlatego hala produkcyjna z biurem dla tego typu osób jest komfortowym rozwiązaniem.

Hala produkcyjna z biurem w pawilonie

Projektując halę produkcyjną możemy uwzględnić w niej wyodrębnione pomieszczenia dla pracowników biurowych, kierowników, zaopatrzeniowców, planistów itp. Wygodnym rozwiązaniem jest postawienie wewnątrz hali samodzielnych obiektów jakimi są pawilony biurowe. Można je wykonać w dowolnej wielkości i co więcej podzielić na osobne pokoje wewnątrz. Hala produkcyjna z biurem zapewnia możliwość zorganizowania stanowisk pracy zarówno dla pracowników produkcyjnych jak i biurowych i administracyjnych.

Pawilon biurowy wewnątrz hali

Nowoczesny pawilon biurowy wewnątrz hali stanowi dopełnienie całego obiektu. Można go postawić w dowolnym miejscu, jeśli tylko dysponujesz wolną przestrzenią w swojej hali. Hala produkcyjna z biurem może je uwzględniać już przy budowie lub pawilon biurowy można umieścić w niej później. Jego budowa opiera się o stalową konstrukcję i obudowę z płyt warstwowych. Zapewniają one dobrą termoizolację i komfort cieplny w pomieszczeniach. Tego typu pawilony nazywa się też czasami mobilnymi, ponieważ nie są trwale związane z podłożem i można zmienić ich miejsce.

Hala Produkcyjna z Biurem - Nowoczesne Elewacje

HALA PRODUKCYJNA Z BIUREM – CENA

Planujesz budowę hali produkcyjnej z dodatkowymi pomieszczeniami przeznaczonymi na biura? Wypełnij poniższy formularz, napisz czego potrzebujesz a my przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę. Poinformuj nas czy interesuje Cię jedynie pomieszczenie na biura, czy cala hala wraz z biurami.

    Przepisz kod z obrazka

    captcha

    Nowoczesne Elewacja – producent obiektów i pawilonów modułowych

    Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem obiektów modułowych o różnych przeznaczeniu. Projektujemy obiekty przemysłowe i pawilony dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania oparte o wykorzystanie materiałów najwyższej jakości. Skontaktuj się z nami bezpośrednio pod nr tel. +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com lub przez powyższy formularz wyceny.