Kontenery socjalne

Kontenery socjalne w kontekście funkcjonowania firm, to budynki obejmujące pomieszczenia socjalne dla pracowników. Do pomieszczeń socjalnych, czy też inaczej zwanych pomieszczeń sanitarno-higienicznych zaliczamy między innymi łazienki z toaletami i umywalkami, szatnie, umywalnie i prysznice, kuchnie, jadalnie / stołówki, pomieszczenia do oczyszczania odzieży, a nawet palarnie i coraz częściej pokoje relaksu a nawet gier. Ogólnie mówiąc to pomieszczenia do odpoczynku i zaspokajania potrzeb pracowników. Nowoczesne kontenery socjalne są to z kolei obiekty modułowe, które doskonale nadają się do urządzenia w nich pomieszczeń sanitarno-higienicznych. Mogą funkcjonować jako samodzielne budynki lub też w połączeniu z pomieszczeniami biurowymi, salonami sprzedaży itp.

Gdzie znajdują zastosowanie kontenery socjalne?

Nasze kontenery socjalne znajdują zastosowanie w wielu branżach. Czasami budujemy pawilony biurowe i można powiedzieć, że obejmują one również kontener socjalny. Oczywiście jest to jeden obiekt z wydzieloną częścią biurową i pomieszczeniami socjalnymi. Jednak w niektórych przypadkach kontenery socjalne stanowią osobne obiekty, jak np. obok albo wewnątrz innych większych obiektów. Kontenery socjalne stawia się często w różnego rodzaju halach przemysłowych. Jeśli jest miejsce to wewnątrz hali, i tutaj modułowy kontener socjalny nadaje się idealnie, a jak nie ma dostępnej przestrzeni to stawiamy go obok hali. Często kontenery socjalne stawia się na placach budowy. To idealne rozwiązanie, ponieważ są one przenośne, czyli po zakończeniu budowy można przewieźć je na kolejny plac budowy.

Jak jest zbudowany kontener socjalny?

Budowa obiektów modułowych tj. kontenery socjalne opiera się, jak sama nazwa wskazuje, o standardowe moduły. Konkretniej to konstrukcja ma budowę modułową, a łączenie modułów pozwala osiągnąć potrzebną wielkość obiektu. Tym samym kontener socjalny dostosowuje się do indywidualnych potrzeb firmy. Konstrukcję wykonujemy z wysokiej jakości stali, którą zabezpieczamy przed korozją. Dach i elewację takiego obiektu wykonujemy zazwyczaj z płyt warstwowych. Zapewniają one bardzo dobrą termoizolację, a tym samym w pomieszczeniach łatwo jest uzyskać pożądaną temperaturę. Płyty warstwowe mogą być ułożone w dowolnym kierunku, poziomo, pionowo lub na skos, co więcej możemy je pomalować na dowolny kolor z palety RAL, dzięki czemu nasz kontener socjalny będzie prezentował się nieprzeciętnie.

Kontenery socjalne - Nowoczesne Elewacje
Kontener socjalny - Budowa obiektów modułowych

KONTENERY SOCJALNE – CENA

Cena kontenerów socjalnych uzależniona jest od kilku czynników. Z pewnością jest to wielkość całego obiektu, jego wyposażenie, rodzaje instalacji i przyłączy, jak też wykończenie. Zachęcamy Państwa do wypełnienia poniższego formularza, na podstawie którego przygotujemy wycenę. Prosimy zawrzeć w formularzu możliwie dużo szczegółów. Jeśli jednak będziemy potrzebować dodatkowych informacji, pozwolimy sobie na kontakt z Państwem w celu ustalenia detali.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Kontenery modułowe od firmy Nowoczesne Elewacje

  Firma Nowoczesne Elewacje zajmuje się budową kontenerów modułowych z płyt warstwowych. Naszą specjalnością są kontenery socjalne, gastronomiczne, biurowe i handlowe. Każdą inwestycję rozpoczynamy od analizy potrzeb danej firmy, na podstawie której powstaje projekt i wizualizacja obiektu. Zapewniamy kompleksową obsługę i doradztwo w doborze odpowiedniego rozwiązania. Jeśli są Państwo zainteresowani budową tego typu obiektów, zapraszamy do kontaktu poprzez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com.