Pawilon – kasa biletowa

Nowoczesne przenośne pawilony modułowe doskonale sprawdzają się jako kasa biletowa. To idealny przykład małego pawilonu, który w razie potrzeby można przetransportować w inne miejsce. Kasa biletowa to zazwyczaj dodatkowe pomieszczenie lub osobny obiekt, w którym powinna zmieścić się wygodnie przynajmniej jedna osoba. Ogólnie mówiąc stanowi miejsce pracy dla osoby sprzedającej różnego rodzaju bilety.

Kasa biletowa w pawilonie modułowym

Modułowe pawilony usługowe to nowoczesne obiekty, w których można prowadzić dowolną działalność. Z kolei kasa biletowa towarzyszy wielu rodzajom działalności. Może być ona urządzona wewnątrz jakichś większych budynków, ale może też stanowić osobny obiekt. Pawilony usługowe sprawdzają się do tego celu znakomicie. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane zapewnią komfort osobie sprzedającej bilety i jednocześnie będą stanowić wizytówkę firmy. Z założenia to niewielkie obiekty, z tzw. okienkiem przez które dochodzi do transakcji kupna-sprzedaży biletów. Jeśli natomiast stanowią samodzielny obiekt oddalony od innych budynków firmy, mogą być większe, obejmując też pomieszczenia sanitarne.

Kasa biletowa w pawilonie - Nowoczesne Elewacje

Gdzie sprawdzi się pawilon jako kasa biletowa?

Kasa biletowa to obiekt, w którym sprzedaje się bilety. Może być wykorzystywany stale lub tymczasowo, np. przed konkretnymi wydarzeniami i okazjami. Do miejsc, gdzie pawilon sprawdzi się jako kasa biletowa zaliczamy:

 • dworce autobusowe
 • dworce kolejowe
 • ogrody zoologiczne
 • wesołe miasteczka i lunaparki
 • ogrody botaniczne
 • wystawy zewnętrzne
 • baseny zewnętrzne
 • płatne parkingi
 • kolejki górskie
 • itp.

PAWILON NA POTRZEBY KASY BILETOWEJ – CENA

Cena budowy kasy biletowej w oparciu o nowoczesny pawilon modułowy zależy od jego wielkości i wyposażenia. Chcesz dowiedzieć się ile kosztuje pawilon na potrzeby kasy biletowej? Wypełnij poniższy formularz wyceny. Otrzymasz od nas ofertę lub skontaktujemy się z Tobą w celu doprecyzowania szczegółów.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Producent nowoczesnych pawilonów

  Nowoczesne Elewacje to doświadczony producent pawilonów modułowych o bardzo szerokim zastosowaniu. Podchodzimy kompleksowo do każdej inwestycji. Zaprojektujemy dla Ciebie pawilon, przygotujemy wizualizację, wszystko wykonamy i zmontujemy we wskazanym miejscu. Z nami Twoja inwestycja przebiegnie szybko i sprawnie. Zapewniamy profesjonalne doradztwo naszych specjalistów. Jeśli masz dodatkowe pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem tel. +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com