Panele fasadowe

Panele fasadowe jest to nic innego jak panele elewacyjne ścienne zewnętrzne, które stosujemy do zabezpieczenia zewnętrznej powierzchni budynku. Funkcja ochronna, to nie jedyna funkcja jaką spełniają. Decydują one też o tym, jak nasz budynek prezentuje się z zewnątrz. Jakie panele fasadowe wybrać? To pytanie, przed którym staje każdy inwestor zlecając wykończenie obiektu budowlanego. Niezależnie czy mówimy o domach mieszkalnych, budynkach użyteczności publicznej, czy też budynkach firmowych i przemysłowych, powinniśmy zadbać o właściwą elewację. Na rynku budowlanym mamy dostępne bardzo różne panele fasadowe, od drewnianych przez stalowe i kompozytowe.

Stalowe panele fasadowe

Stalowe panele fasadowe charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością i nowoczesnym wyglądem. Stosujemy je na elewacje nowo budowanych obiektów oraz tych już istniejących. Nasze stalowe panele fasadowe wykonujemy z ocynkowanej blachy powlekanej. Elewacje z tego typu paneli kładziemy na różnorodne powierzchnie np. na ściany z płyt OSB, płyt warstwowych, ściany drewniane jak też murowane. Panele stalowe wyróżniają się systemem mocowania, który jest ukryty, dzięki czemu elewacja wygląda spójnie i estetycznie. Można je układać pionowo lub poziomo, dzięki czemu osiągnięcie pożądanego wyglądu zewnętrznego jest w zasięgu ręki, nie tylko pod kątem kolorystycznym ale właśnie pod względem wzoru i ułożenia.  Do tego są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i będą służyć przez długie lata.

Aluminiowe panele fasadowe

Aluminiowe panele fasadowe są stosunkowo lekkie a przy tym sztywne i trwałe. Umożliwiają wykonanie eleganckiej elewacji o doskonałych właściwościach. Często z paneli aluminiowych wykonujemy elewacje wentylowane, czyli składające się z warstwy izolacyjnej, okładziny i przestrzeni między nimi. Zastosowanie tego typu rozwiązania zapewnia komfort cieplny wewnątrz budynku. Obiekt z dobrze wykonaną elewacją wentylowaną zimą łatwiej ogrzać, natomiast latem łatwiej ochłodzić i utrzymać stała temperaturę.

Fasadowe panele aluminiowe, tak samo jak stalowe, kładziemy w pionie lub w poziomie, w zależności od wymagań inwestora. Malujemy je na wybrany kolor z palety barw RAL, dzięki czemu elewacja staje się ozdobą budynku z jednocześnie wizytówką firmy.

Panele fasadowe
Panele fasadowe - Nowoczesne Elewacje

PANELE FASADOWE – CENA

Cena paneli fasadowych zależy od tego na jakie panele się zdecydujemy i jaka powierzchnia elewacji jest do wykonania. Zapraszamy do wypełnienia poniższego formularza i zawarcie w nim jak najwięcej informacji o obiekcie i oczekiwaniach. Na podstawie tych informacji będziemy mogli przedstawić Państwu cenę paneli fasadowych.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Powierzchnia

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć rzut budynku, rzut przyziemia, rzut elewacji, mogą to być odręczne szkice, max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – Producent paneli fasadowych

  Jesteśmy polskim producentem paneli fasadowych aluminiowych i stalowych. Dostarczamy panele na elewacje o wybranych parametrach. Zajmujemy się też projektowaniem i kompletnym wykonaniem elewacji wraz z montażem. Więcej informacji znajdą Państwo w pozostałych zakładkach na naszej stronie. W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 531 983 230 oraz adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com.