Budki gastronomiczne

Uliczne budki gastronomiczne

Obiekty przeznaczone na budki gastronomiczne to wygodna alternatywa dla standardowych lokali restauracyjnych. W ostatnich czasach bardzo popularne stały się wszelkiego rodzaju tzw. food trucki oraz różnego rodzaju budki sprzedające jedzenie na wynos. Nowoczesne pawilony gastronomiczne sprawdzają się bardzo dobrze jako wszelkiego rodzaju uliczne budki i kioski w tym budki gastronomiczne. Można je wykonać w dowolnych rozmiarach i wyposażyć we wszystko, co niezbędne do prowadzenia własnego biznesu w gastronomii.

Nowoczesne pawilony modułowe jako budki gastronomiczne

Pawilony modułowe to nowoczesne obiekty sprawdzające się w każdej branży. Ich uniwersalność i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb pozwala skroić je na miarę każdego biznesu. Budki gastronomiczne to tylko jeden w przykładów zastosowania pawilonów modułowych. Wyróżniają się nieprzeciętnym designem, solidną stalową konstrukcją i szerokimi możliwościami wyposażenia i aranżacji wnętrza. Z powodzeniem zastępują budynki murowane, a do tego są mobilne, szybsze w budowie i ekonomiczne. Ich mobilność polega na możliwościach przeniesienia obiektu w inne miejsce w razie potrzeby. Nie są na trwałe związane z podłożem i nie wymagają wykonania fundamentów, dzięki czemu można je postawić dosłownie wszędzie, wystarczy płaska i utwardzona powierzchnia.

Pawilony dla branży gastronomicznej

Pawilony, o których mowa powyżej to nie tylko budki gastronomiczne, ale sprawdzają się one w całej branży gastronomicznej. W oparciu o to rozwiązanie można postawić całkiem spory lokal restauracyjny z profesjonalną kuchnią, salą dla gości i zapleczem sanitarno-socjalnym. Mogą to też być niewielkie restauracje i bary z ogródkiem na zewnątrz. Drugie, równie popularne zastosowanie pawilonów, to właśnie budki gastronomiczne, które stanowią doskonalą alternatywę dla food trucków i pozwalają prowadzić biznes w dowolnym miejscu. Ich cechą charakterystyczną jest duże przednie otwierane okno z ladą do wydawania posiłków.

Budki gastronomiczne
Budki gastronomiczne - Nowoczesne Elewacje

BUDKI GASTRONOMICZNE – CENA

Planujesz otworzyć budkę gastronomiczną i szukasz idealnego obiektu, w którym możesz ją prowadzić? Zgłoś się do nas, jesteśmy specjalistami w projektowaniu i budowie tego typu obiektów. Napisz, jakie są Twoje oczekiwania, na czym Ci zależy i gdzie chcesz postawić swoją budkę. Pomożemy Ci w doborze rozwiązania i przygotujemy darmową wycenę. Wypełnij poniższy formularz.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Producent kiosków i pawilonów

  Nowoczesne Elewacje to firma specjalizująca się w projektowaniu i budowie pawilonów i kiosków o szerokim zastosowaniu. Stawiamy pawilony dla różnych branż, w tym dla gastronomii. Możesz skorzystać z naszych gotowych rozwiązań dostępnych od ręki lub zlecić nam zaprojektowanie pawilonu, kiosku czy też budki dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub napisz bezpośrednio na adres biuro@nowoczesneelewacje.com. Masz dodatkowe pytania i chcesz porozmawiać z naszymi specjalistami? Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 531 983 230.