Kioski z płyty obornickiej

Kioski z płyty obornickiej to niewielkie obiekty o modułowej budowie, które z powodzeniem zastępują budynki murowane. Ich ściany i dach pokrywa się tzw. płytami obornickimi czyli płytami warstwowymi, dzięki czemu zapewnia się im bardzo dobrą termoizolację. Zastosowanie tego typu obiektów jest bardzo szerokie, od ulicznych kiosków handlowych, przez kioski biurowe, kioski portiernie aż po kioski gastronomiczne. Kioski z płyty obornickiej nie musza być na stałe związane z podłożem, dzięki czemu można zmieniać ich lokalizację. Ich dużą zaletą jest szybkość realizacji i optymalne koszty postawienia takiego kiosku.

Kioski z płyty obornickiej – budowa i wyposażenie

Realizacja każdego kiosku rozpoczyna się od projektu, oferujemy gotowe projekty jak również projektujemy obiekty dostosowane do indywidualnych potrzeb. Po akceptacji projektu przechodzimy do etapu wykonania wszystkich niezbędnych elementów, konstrukcji, przygotowania instalacji, dopasowania wyposażenia itp. Częściowo zmontowane elementy przewozimy do miejsca docelowego, montujemy, zakładamy niezbędne instalacje i końcowo wyposażamy obiekt.

Kioski z płyty obornickiej buduje się w oparciu o solidną konstrukcję stalową. Ściany i dach pokrywa się, jak sama nazwa wskazuje, płytami obornickimi w ustalonym kolorze. Płyty obornickie to nic innego jak płyty warstwowe, które są popularnym materiałem budowlanym o bardzo dobrych właściwościach termoizolacyjnych. Umożliwiają w łatwy sposób uzyskać komfort cieplny wewnątrz budynki zarówno latem jak i zimą. W zależności od planowanego zastosowania, kioski z płyty obornickiej można zaaranżować z podziałem na pomieszczenia i wyposażyć w instalacje, systemy, meble, sprzętu, zupełnie tak jak budynki murowane.

Kioski z płyty warstwowej - Nowoczesne Elewacje

KIOSKI Z PŁYTY OBORNICKIEJ – CENA

Cena budowy kiosku z płyty obornickiej zależy od wielu czynników, ale przede wszystkim od wielkości obiektu i jego wyposażenia. Wielkość kiosku wiąże się z niezbędną ilością materiałów potrzebnych do budowy. Kioski z płyty obornickiej można wyposażyć dosłownie we wszystko, zależy to tylko od Twoich potrzeb i wymagań. Chcesz dowiedzieć się ile będzie kosztowała budowa kiosku dla Twojej firmy? Wypełnij poniższy formularz, napisz czego potrzebujesz, a zwrotnie otrzymasz darmową wycenę. Nasi specjaliści chętnie doradzą w doborze optymalnego rozwiązania.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Nowoczesne Elewacje – Producent kiosków i pawilonów

  Specjalizujemy się w projektowaniu i budowie pawilonów modułowych, w tym kiosków z płyty obornickiej o różnym zastosowaniu. Oferujemy gotowe rozwiązania oraz indywidualne projekty dostosowane do Twoich potrzeb i rodzaju działalności. Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny lub jeśli masz dodatkowe pytania bezpośrednio pod numerem telefonu +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com