Pawilon na salon fryzjerski

Nowoczesny pawilon na salon fryzjerski

Branża beauty w dużej mierze wiąże się ze świadczeniem usług, a do tego niezbędna jest zamknięta przestrzeń do obsługi klientów np. pawilon na salon fryzjerski czy też pawilon na salon kosmetyczny. Fryzjerstwo, zabiegi kosmetyczne, SPA i medycyna estetyczna to chyba najbardziej popularne dziedziny branży beauty, jeśli chodzi o usługi. Chcąc prowadzić biznes w każdej z nich bez wątpienia potrzebujesz pomieszczenia do wykonywania usług i zabiegów.

Dla każdej z tych rodzajów działalności doskonale sprawdzają się nowoczesne pawilony modułowe, które można dostosować do potrzeb konkretnego biznesu i firmy zarówno pod kątem wyglądu, wielkości, rozmieszczenia pomieszczeń jak i wyposażenia. Przykładowo pawilon na salon fryzjerski może mieć jedno wspólne pomieszczenie z wieloma stanowiskami, a może też mieć osobne pomieszczenia np. do mycia włosów lub w przypadku większych salonów podział stanowisk pomiędzy pomieszczenia. Wszystko zależy od specyfiki działalności oraz Twoich potrzeb i oczekiwań.

Pawilon fryzjerski z płyt warstwowych

Nowoczesny pawilon fryzjerski powinien wyróżniać się stylem, być funkcjonalny oraz sprawiać, że klienci odwiedzający salon poczują się komfortowo i będą chcieli wrócić. Popularnym i bardzo wdzięcznym rozwiązaniem jest pawilon fryzjerski z płyt warstwowych. Wyróżnia się on modułową budową, solidną konstrukcją, funkcjonalnością i komfortem cieplnym, a nawet mobilnością i stosunkowo łatwą możliwością późniejszej przebudowy. Pawilon na salon fryzjerski, ze względu na specyfikę świadczonych usług, musi umożliwiać zachowanie właściwych warunków cieplnych wewnątrz pomieszczeń. Zapewniają to właśnie płyty warstwowe, z których wykonujemy ściany i dach.

Płyty warstwowe są cenionym materiałem budowlanym stanowiącym bardzo dobry izolator cieplny i częściowo akustyczny. Zbudowane są z dwóch okładzin zewnętrznych, zazwyczaj stalowych oraz rdzenia między nimi. Rdzeń mogą stanowić różne materiały tj. styropian, pianka poliuretanowa czy też wełna mineralna. Materiały te różnią się od siebie przede wszystkim właściwościami termoizolacyjnymi oraz stopniem ognioodporności. Wykonujemy pawilony na salon fryzjerski z zastosowaniem wybranego rodzaju płyt warstwowych. Dzięki nim w pomieszczeniach w łatwy sposób możemy wyregulować temperaturę i poziom wilgotności zarówno zimą jak i latem. Tego typu obiekty z powodzeniem zastępują budynki murowane, a są szybsze w budowie, można je przetransportować w inne miejsce, z reguły nie wymagają fundamentów i prezentują się nowocześnie.

Pawilon na salon fryzjerski

PAWILON NA SALON FRYZJERSKI – WYCENA

Planujesz postawić pawilon na salon fryzjerski? Zgłoś się do nas, zaprojektujemy i wykonamy go dla Ciebie. Możesz skorzystać z naszych gotowych rozwiązań lub opracujemy indywidualne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Wypełnij poniższy formularz, napisz jaki pawilon Cię interesuje i na czym zależy Ci najbardziej, a zwrotnie otrzymasz od nas propozycję budowy pawilonu wraz z wyceną.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Producent pawilonów dla branży beauty

  Zajmujemy się projektowaniem i budową pawilonów usługowych dla rożnych branż, w tym dla branży beauty. Pawilony przeznaczone na różnego rodzaju salony kosmetyczne, fryzjerskie, SPA itp. to nasza specjalność. Zapewniamy obiekty wykonane z wysokiej jakości materiałów, doświadczony zespół specjalistów i kompleksową obsługę. Planujesz budowę pawilonu przeznaczonego na Twój salon? Skontaktuj się z nami przez powyższy formularz wyceny. Jesteśmy też do Twojej dyspozycji pod nr tel. +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com