Kioski handlowe

Kioski handlowe to niewielkie pawilony handlowe sprzedające zazwyczaj można powiedzieć „wszystkiego po trochu”. Mianowicie można tutaj mówić o produktach pierwszej potrzeby oraz prasie. Są to obiekty usytuowane zazwyczaj w strategicznych miejscach tj. przystanki autobusowe i tramwajowe, dworce kolejowe, ruchliwe chodniki i skrzyżowania. Można w nich kupić drobne rzeczy takie jak np. małe napoje, słodycze, papierosy, gumy do żucia, podstawowe produkty chemiczne i higieniczne, gazety, baterie itp. Kioski handlowe pozwalają zaspokoić bieżące potrzeby przechodniów czy też pasażerów korzystających z komunikacji miejskiej i nie tylko.

Kioski handlowe w kontenerach modułowych

Obiekty takie jak kioski handlowe to nic innego jak niewielkie kontenery modułowe. Buduje się je zazwyczaj w ten sam sposób. Konstrukcję wykonuje się ze stali, ściany i dach mogą być pokryte płytami warstwowymi. Kioski handlowe wyposaża się w duże przeszklenia, aby możliwe było eksponowanie sprzedawanych produktów. Dodatkowo przednie przeszklenie wyposaża się w otwierane okienko przez które sprzedawca rozmawia z klientami, przyjmuje pieniądze i wydaje im sprzedawane produkty. Ważne są tez mocne rolety zewnętrzne, poprzez które zabezpiecza się przeszklenia w czasie zamknięcia kiosku.

Kioski handlowe - Nowoczesne Elewacje
Kioski Handlowe - Pawilony Modułowe

Dlaczego warto zainwestować w kiosk handlowy?

Kiosk handlowy to niewielki obiekt, w którym można z powodzeniem prowadzić działalność handlową w dowolnym miejscu. Jego ogromna zaletą jest mobilność, czyli możliwość przemieszczenia obiektu. Co to w zasadzie oznacza? To, że kiosk handlowy zbudowany w oparciu o rozwiązanie jakim jest pawilon czy też kontener modułowy, nie jest trwale związany z podłożem. Z jednej strony łatwo go postawić w dowolnym miejscu, z drugiej można go relokować. Obiekt taki możesz w razie potrzeby przetransportować i użytkować w innym miejscu. Jeśli okaże się, że nie chcesz już dalej prowadzić tej działalności, możesz go również sprzedać – co z kolei minimalizuje ryzyko otwierania działalności gospodarczej. Kiosk handlowy wyróżnia się optymalnymi kosztami budowy oraz możliwością szybkiej realizacji i postawienia kiosku.

KIOSKI HANDLOWE  – CENA

Masz już upatrzone miejsce i chcesz postawić tam kiosk handlowy? Jesteś w dobrym miejscu! Kioski handlowe to nasza specjalność. Zastanawiasz się ile może kosztować budowa takiego kiosku? Wypełnij poniższy formularz, a w odpowiedzi na niego otrzymasz od nas darmową wycenę.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Producent kiosków handlowych – firma Nowoczesne Elewacje

  Specjalizujemy się w budowie kiosków handlowych i wszelkich innych obiektów jakimi są pawilony i kontenery modułowe. Naszą specjalizacją są również elewacje budynków. Oba obszary działalności razem pozwalają nam dostarczyć Tobie i Twojej firmie nowoczesne rozwiązania najwyższej jakości. Zapewniamy kompleksową realizację inwestycji od projektu, przez produkcję i montaż kiosku. Nasi specjaliści doradzą wybór optymalnego rozwiązania dla Twojej działalności. Z nami Twoja inwestycja przebiegnie sprawnie i terminowo. Skontaktuj się z nami poprzez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod numerem +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com